- Vereniging ium.« y Jfeëtibal Certificaat 18 kVJ a Sukses voor het Tamboerkorps Harmonie Wilton-Fijenoord Op zaterdag 8 september jl. heeft het tamboerkorps van on ze Harmonie deelgenomen aan het Drumband festival "Fanfare 79" te Schiedam. Uitgekomen werd in de Nor maalklasse. Dit festival werd voor de 21ste maal georganiseerd door de Schiedamse Gemeenschap afd: Muziek, en stond onder de reg lementen van de K.N.F. Het was voor onze tamboers de tweede maal dit jaar dat aan een festi val werd deelgenomen. Reeds eerder, in Medemblik had men een bijzonder sukses geboekt door als 7de in de "Gold Cup" categorie te eindigen. Nu was het dus zaak een nog beter resultaat zien te halen. Er is door de leden en instruc teur keihard gewerkt. Er moest een nieuwe mars worden in gestudeerd. Deze mars was ge schreven door een Schiedamse tamboer n.l. de heer J. Poot. De ze had al eerder een mars ge componeerd voor de S.G. Die mars werd op ons laatste win- terconcert door ons tamboer korps ten gehore gebracht. De mars die de heer J. Poot voor ons tamboerkorps heeft gecom poneerd, werd ook door hem van een titel voorzien en die lui de "WF Tromparade". Het is een geschenk van de heer J. Poot aan ons tamboerkorps. Deze mars werd ingestudeerd als loopmars. De tweede mars, die stilstaand moest worden uitgevoerd was de "Gemert- mars" van H. van Boven. Hoe dichter de datum van 8 september naderde, hoe meer de zenuwen werden gespannen. In het bijzonder voor onze nieu we Tamboer-Maitre de heer J. M. Rissema. Deze moest voor de eerste maal als Maitre met de tamboers onder het gehoor van een Jury. Hoe dit is gegaan verneemt u uit het navolgde. Na dat de beide werken waren uit gevoerd, moest worden ge wacht op de uitslag, welke om 20.30 uur bekend zou worden gemaakt. In de normaalklasse hadden 10 korpsen ingeschreven, zodat de concurrentie zeer groot was. Eindelijk was het dan zover, dat de totaaluitslag werd bekend gemaakt. Wie zal de vreugde van onze Tamboers kunnen be schrijven. Het Tamboerkorps "Harmonie Wilton-Fijenoord" was als eerste geëindigd met een punten aantal van 1001/2 een gemiddelde van 8 in deze klasse. Ook onze Tamboer-Maitre was de beste van deze afdeling. De heer J. M. Rissema ontving hiervoor een persoonlijke prijs, zijn punten aantal was een 8. Door deze uitslag werd de Wis selbeker, en een andere beker aan onze Tamboer-Maitre uitge reikt. Dit succes is uiteraard mede te danken aan onze instructeur de heer H. Meijer, die de leden de kennis heeft moeten bijbren gen. Een woord van hulde aan in structeur, Tamboer-Maitre en le den van ons tamboerkorps is hier dan ook zeker op zijn plaats. Tenslotte besluiten wij met een oproep aan onze jonge werkne mers. Indien u zin heeft om lid te worden van ons Tamboer korps bent u van harte welkom. De repetitieavond is dinsdaga vond van 20.00 tot 22.00 uur. Ook indien u nog geen trom kan bespelen is dit geen bezwaar. U ontvangt dan een gedegen opleiding tot volledig tamboer van onze instructeur. In overleg met hem worden dan de lestij den vastgesteld. U kunt alle informatie verkrijgen bij ons secretariaat t.w. W. Ris sema, Al bardastraat 3,3119 AP Schiedam, tel.: 70 67 44. Ook kunt u terecht bij de heer J. Jon- gebreur, Bachplein 46 te Schie dam, tel.: 70 67 95. Op de werf is de secretaris te bereiken op toestel 3617. De heer J. Jongebreur op toestel 3250. Ook huisgenoten van onze werknemers kunnen lid worden. De leeftijd is gesteld vanaf 12 jaar. namens het bestuur, W. Rissema, secretaris 1 n*l U'"1I IiEI «oor promotie ot d.gr«a«M 21 e drumband-festival „fanfare'79" i georganiseerd door stichting de schiedamse gemeenschap afd muziek zaterdag 8 september 1979 te schledam behaalde Tamboerkorps van de harmonie WILT0U FIJEHOORD Schiedam in de normaal klasse sektie B gemiddeld. 8 punten J waardoor werd toegekend categorie 1 f jury a. boer 1. -c. govaarts chr. dejoode g. j.J Krijt Hengelsportvereniging WF Waarde sportvrienden, De hengelaars van de H.S.V. "WF" hebben nu 6 van de 13 concoursen gevist, met redelijk goede vangsten. De spanning zit er wederom goed in. Meer nog dan in andere jaren. Want wat zien we dit jaar? Jongere vissers komen naar voren zoals Ronald Troosten en Arie v. d. Meijde. Wout v. d. Pijl blijkt eveneens een aanwinst te zijn. Er wordt tevens erg sterk gevist door Oor Broos en Jan Zonne veld. Na een training in Spanje komt Frits den Houting nu ook weer naar voren. Aan de staart van de ranglijst 30 man) zien we dat er ook vis gevangen wordt - al is het minder - maar daarvoor toch erg veel bewondering, want deze mensen zoals een Arie Gijsen en Herman v. d. Pol - blijven toch 4,5 uur zitten en proberen zoveel mogelijk vis te vangen. Zo ving Jo de Wolf een brasem van 910 gram. De zwaarste van dit seizoen voorlopig. De onderlinge verhoudingen zijn ook dit seizoen goed en dit kan alleen de vereniging maar ten goede komen. Dit blijkt niet alleen aan de waterkant maar ook tijdens een bingo-avondje of zo in het clubgebouw. Zo is de H.S.V. "WF" bezig een goed jubileumjaar te maken, im mers 24 november 1979 bestaat de hengelsportvereniging 25 jaar en er zijn nog altijd 5 le den die de oprichting hebben meegemaakt: Chris Alblas, Jan v. Kempen, Toon Schouten, Jan Broos en Henk v. d. Velden. Op 11 augustus is onze tweekamp met de afdeling biljart gevist en wel in de Vlaardingervaart. Er werd niet bijzonder veel gevan gen. Het was immers veel te slecht weer.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1979 | | pagina 20