19 Bij de biljarters eindigde me vrouw T. Meeling als eerste met 475 gram, vis. Tweede F. den Houting met 450 gram en derde W. Meeling met 250 gram. Bij de hengelaars werd Arie v. d. Meijde eerste met 3235 gram, tweede Piet Kop met 1480 gram en derde Jan de Kok met 1130 gram. Door de biljarters werd er in to taal 1660 gram vis gevangen, door de hengelaars totaal 9395 gram. De prijsuitreiking was 's avonds in het clubgebouw waar de voorzitter Jan Broos aan Arie v. d. Meijde met trots de beker overhandigde. Arie is één van de jongeren en zijn prestaties worden niet alleen door me vrouw v. d. Meijde gevolgd maar door al onze leden de collega's van Arie. De secretaris H.S.V. "WF" P. Kop Gemengd koor "Wilton-Fijenoord" De leden zijn met frisse moed aan het nieuwe seizoen begon nen, de eerste repetities beho ren alweer tot het verleden. In het gepubliceerde program ma is echter een wijziging geko men. Omdat we donderdag 25 oktober 1979 in het bejaardente huis "Spaland" te Schiedam zingen, zal ons optreden in het bejaardencentrum "Rubroek" te Rotterdam vermoedelijk in het begin van het volgende jaar plaatsvinden. Daar we met de studie van ons uit te voeren programma in het beginstadium verkeren, kunnen degenen die zich nu op korte termijn als lid melden, alsnog met het najaarsconcert hun me dewerking verlenen. Tijdens de repetities, die iedere donderdag van 20.00 tot 22.00 uur in het Gebouw Chr. Soc. Be langen worden gehouden, is ge legenheid met het koor kennis te komen maken. Dames en heren die nog nim mer in een koor hebben gezon gen, zijn eveneens welkom. De te zingen muziek wordt door on ze dirigente, mevrouw Van Bommel, op een prettige wijze ingestudeerd, zodat U na enkele maanden al geheel in het koor bent opgenomen. Voor inlichtingen: Sportlaan 226 3135 GX Vlaardingen, tel.: 010 - 70 01 39. Het Bestuur Gezicht op het rustieke Delfshaven

Wilton Fijenoord Nieuws | 1979 | | pagina 21