"Lang dienstverband weerspiegelt verantwoordelijkheidsgevoel en loyaliteit" Loco-burgemeester drs. Ft. Scheeres: 6 C. A. Mulder bankwerker Rep. 25 jaar J. F. M. v. d. Velde ass. baas app.bouw 25 jaar E. A. Wohler ass. baas Rep. 25 jaar J. Visser chauffeur-B.D. 25 jaar "Het komt tegenwoordig min der voor dat mensen lang bij de zelfde baas blijven. De toene mende mobiliteit is er de oor zaak van dat men momenteel sneller van werkgever verandert. De meer uitgebreide scholing draagt hier uiteraard in belang rijke mate toe bij". De loco burgemeester van Schiedam, drs. R. Scheeres, zei dit in zijn toespraak tijdens de jubileum viering op vrijdagmorgen 31 au gustus in de kantine Hoofdkan toor, waar hij namens de Konin gin enige WF-ers met een 40- jarig dienstverband een Konin klijke Onderscheiding opspeld de. De loco-burgemeester had veel waardering voor de trouw van deze WF-ers aan het bedrijf. "Het is een hele gebeurtenis, zo'n jubileum. Soms kom je zelfs 50-jarige jubilarissen te gen, hoewel dat op den duur niet meer mogelijk zal zijn, want met de leerplicht tot zeventien jaar maak je de 50 dienstjaren niet meer vol. Zo'n lang dienst verband zegt iets over het be drijf, iets over de werkgever. Die is - hoewel dat natuurlijk tevens in belangrijke mate van u af hangt - is staat een goede sfeer te scheppen, want kennelijk heeft u geen behoefte aan een andere baas. Maar het zegt ook iets over de werknemer. De vele dienstjaren weerspiegelen uw verantwoordelijkheidsbesef en uw loyaliteit ten opzichte van uw collega's en het bedrijf". Waardering "De samenleving heeft hier waardering voor, hetgeen tot uitdrukking wordt gebracht door een Koninklijke Onder scheiding. U zet zich in de eerste plaats voor uzelf in, voor uw gezin. Maar ook voor de sa menleving, want u brengt geza menlijk produkten voort waar behoefte aan is". De heer Scheeres onderstreep te nogmaals dat Schiedam trots is op Wilton-Fijenoord. "We le ven bijzonder mee met het be drijf. Het heeft klappen gehad, dat is bekend. Maar ik heb ge lukkig ook optimistische gelui den gehoord. Dat optimisme

Wilton Fijenoord Nieuws | 1979 | | pagina 8