Visclub WF begon enthousiast aan nieuw seizoen 11 Spelmoment: de bedrijfsschool in de aanval In de tweede set gingen de laatstgenoemden er extra fana tiek tegenaan. Met keiharde klappen probeerde men de punten binnen te halen. Vooral bij de smashes van de heer Munter was het af en toe een wonder, dat de muren van de zaal overeind bleven staan. De leraren traden aan met een gastspeler, de heer Rosendaal uit de Machinefabriek Repara tie. Omdat enkele leraren ziek waren, was hij bereid gevonden om het lerarenteam te comple teren. Die daad werd door het reparatieteam als verraad ge zien. De heer Rosendaal kreeg het zwaar te verduren, maar hij weerde zich kranig. Toch kon ook hij niet verhinderen, dat de tweede set naar de Reparatie ging. Kabaal Die ploeg had echter hiermee haar kruit verschoten. De tech nisch superieure leraren bouw den langzaam maar zeker aan een flinke overwinning. Zij lie ten zich niet uit het veld slaan door het kabaal van hun tegen standers. Een kabaal, dat overi gens naar gelang de wedstrijd vorderde steeds minder werd. De invloed die men op de lei ding probeerde uit te oefenen had ook geen succes, want de scheidsrechter, mevrouw Nes se, leidde de wedstrijd met strakke hand. Ondanks de enorme heksenketel in de zaal, wist zij steeds de juiste beslis singen te nemen, zij het dat de Reparatie zich hier vaak mor rend bij neerlegde. Bovendien voerden de leraren na afloop aan dat de door de Reparatie meegebrachte bal veel te zacht was. Wellicht was dit met op zet gedaan om zodoende in het voordeel van de reparatieploeg te werken. De leraren probeer den zelf ook de nodige trucs, die echter bekwaam door de scheidsrechter werden door zien. In het spelbeeld tekende zich steeds meer de nederlaag van de Reparatie af. Het team, dat moest ervaren, dat de an ders zo goed spelende heer Ploeg z'n dag niet had en bo vendien dat de dodelijke smas hes van de heer De Puy be kwaam werden geblokt, werd ingepakt door het zeer goede samenspel van de leraren. Uit blinkers bij die ploeg waren er eigenlijk niet. Het was gewoon een goed geölied geheel, dat op rustige wijze de punten bin nenhaalde. Toen bleek dat ook het geheime wapen van de Re paratie, de heer Kemink, die door fanatiek serveren het tij nog wel eens weet te keren, geen effect had, was de eind uitslag bepaald: 3—1 Revanche In de kleedkamer toonden de reparateurs zich geenszins ge demoraliseerd. De nu glunde rende leraren werden door hen van harte gefeliciteerd met de ze verdiende overwinning. Wel drong de reparatieploeg aan op een revanche. De leraren ver klaarden zich hiertoe bereid, waarbij men de Reparatie het advies meegaf om eerst maar eens goed te gaan trainen. Uit sportief oogpunt gezien was deze ontmoeting een ware happening, maar nog belangrij ker was, dat hiermee een stuk je werd meegebouwd aan een goede sfeer in het bedrijf. Spannende situatie aan het net Rustig vissend aan de Zijde "Kom je vis brengen?" wordt er vanaf de waterkant geroepen. Die uitspraak van de visser, die aan de kop zit van het langge rekte deelnemersveld van 22, tekent duidelijk de gang van za ken tijdens het concours van de WF-visclub: de vis laat het afweten. "Ze doen het niet vandaag", zegt hij enigszins spijtig. Niet temin is het moreel van de mannen bijzonder goed. Men geniet volop nu de hengels sinds een week weer mogen worden uitgégooid. Bovendien is het ondanks een vrij stevige bries lekker weer. De opkomen de zon hult het vredige polder landschap in een gouden glans. Op deze zaterdagoch tend vist men in de Zijde, een prachtig stuk viswater vlakbij het dorpje Schipluiden. Een oa se van rust, een paar kilometer buiten het gewoel van de Randstad. Al om zes uur zijn de vissers van WF hier vanmorgen neergestreken voor hun tweede concours van dit nog prille vis- seizoen. Een eindje verderop is er bewe ging. Wout Wuisman is bezig een brasem te landen. Heel be hoedzaam loodst hij de vis, zijn vierde vanmorgen, naar de kant, waar het schepnet al klaar ligt om het afrondende

Wilton Fijenoord Nieuws | 1980 | | pagina 13