In memoriam 15 Met leedwezen geven wij kennis van hun overlijden. 11-05-1980 G. Sterkman 78 jaar fitter (oud-werknemer) ca. 18 dienstjaren 20-05-1980 H. van den Berg 67 jaar onderbaas (oud-werknemer) ca. 44 dienstjaren 21-05-1980 J.T.E. Hoogmoed 51 jaar buiger (oud-werknemer) ca. 18 dienstjaren 21-05-1980 M.P. Luhrman 77 jaar afwerker (oud-werknemer) ca. 26 dienstjaren 29-05-1980 J. de Jong 64 jaar ass. baas (oud-werknemer) ca. 33 dienstjaren 01-06-1980 S. Bakker 64 jaar chef gascontrole C.B.D. rep. ca. 34 dienstjaren Enige dagen na zijn afscheid van Wilton- Fijenoord werden wij geconfronteerd met de mededeling van het voor goed van ons heen gaan van de heer S. Bakker. Hij overleed op 1 ju ni j.l. De heer Bakker had ca. 34 dienstjaren. Hij kwam in 1945 bij WF in dienst en werkte in di verse funkties in de afdeling Reparatie. Hij maakte overal door zijn persoonlijke eigen schappen zeer veel vrienden bij onze klanten, officieren, instanties en niet in het minst bij de WF-medewerkers. Dit vooral door zijn enorme doorzettingsvermogen, zijn geweldige steun aan zijn ondergeschikten en zijn betrokkenheid bij het WF-gebeuren. Door een voorbeeld te ne men aan zijn inzet hopen wij er aan te kunnen medewerken, dat zijn nagedachtenis nog lang bij ons zal blijven voortbestaan. 04-06-1980 C. van Saus 78 jaar beveiligingsbeambte (oud-werknemer) ca. 25 dienstjaren 05-06-1980 H.A. Oosting 52 jaar traceur (oud-werknemer) (via herstr. naar R.D.M.) 08-06-1980 A.J.M. Feuth 74 jaar bankwerker (oud-werknemer) ca. 30 dienstjaren 10-06-1980 P. Speksnijder 67 jaar werkvoorbereider/calculator (oud-werknemer) ca. 48 dienstjaren 11-06-1980 G.H. de Wit 91 jaar scheepmaker (oud-werknemer) ca. 14 dienstjaren 13-06-1980 T. Vroombout 78 jaar draaier (oud-werknemer) ca. 13 dienstjaren Hun nagedachtenis zal door ons in ere gehouden worden. 'Fotoclub Wilton-Fijenoord jSchiedam jaarverslag 1979/80 Ons clubseizoen is dit jaar be gonnen op 4 september 1979. Deze eerste avond bestond niet luit een traditionele dia- of fil mavond, maar uit een gezellig bij eikaar zijn tezamen met on ze respectievelijke wederhelf ten. Onder het genot van een matje en droogje werd er over ihet voor ons liggende seizoen gepraat. Ook ditmaal hebben we weer 6 competitie-avonden georgani seerd; 4 maal met een vrij on derwerp en 2 maal met een ver plicht onderwerp, t.w. sport en water. Een zgn. technische avond viel bij een flink aantal leden goed in de smaak. Onder leiding van één van de bestuursleden wer den er een groot aantal techni sche zaken op fotografisch ge bied behandeld. Ook hebben we dit seizoen weer een bustocht gemaakt. Vergezeld van de uitbundig schijnende zon, zijn we naar de zuidelijke Veluwezoom gereden. De dag werd afgesloten met een prima diner. Onze bestuursleden, de heren Kooij en Van Rij, hebben een avond verzorgd, waarbij zowel zwart-wit werk als dia's werden getoond. Het onderwatergebeuren is dit seizoen ook niet ongemerkt aan ons voorbij gegaan. We hebben een technische uiteen zetting kunnen volgen over de specifieke problemen bij on derwaterfotografie, toegelicht met een aantal mooie dia's. La ter in het seizoen kwam de Vlaardingse Duikersvereniging een boeiende dia-serie laten zien van flora en fauna in de Rode Zee. Ook het buitengebeuren heb ben we niet overgeslagen. Eerst hebben we een wandel tocht gemaakt door de Rhoon- se Grienden, erg mooie natuur, nog bijna ongerept, maar spekglad vanwege de modder. Wat later hebben we een auto tocht via de Reeuwijkse Plas sen naar het Muiderslot ge maakt. Onderweg hebben we wat boerenkaas gekocht. En daar we met 23 man waren, be tekende ons bezoek een ware invasie voor de boerin. Ook hebben we dit seizoen deelgenomen aan een wandel tocht via de Maasvlakte, langs het strand naar Rockanje en hebben we later meegedaan aan een fietstocht door het Westland met bezoeken aan di verse kassen en aan de veiling Westerlee. Ons lid de heer Koorneef heeft een bezoek gebracht aan Ca nada. De dia's die hij daar heeft gemaakt, heeft hij ons op één van onze clubavonden ge toond. Dichtbij-fotografie of tabletop- fotografie hebben we dit sei zoen ook weer eens in clubver band beoefend, waarbij de di verse wetenswaardigheden over deze vorm van fotografie onderling konden worden uit gewisseld. Dit seizoen was er tevens een model-avond georganiseerd, waarbij we ons met de camera's konden uitleven op twee "in het zonnetje ge plaatste" dames. Als laatste dagtocht van het seizoen 1979-1980 hebben we een tocht door de bloeiende Betuwe gemaakt, waarin te vens opgenomen een aantal prachtige routes over de Waal dijk. Ook nu liet het weer zich opnieuw van zijn beste kant zien.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1980 | | pagina 17