f888®8®®88* Gea en Dick stapten bij WF in de huwelijksboot Personalia Dankbetuigingen maakt op een opstapwagen. De vriendelijke chauffeur wilde hiervoor zijn dienst over de werf wel even onderbreken en maakte plaats voor Gea, die - zoals de meeste vrouwen dat in het huwelijk doen - meteen het stuur in handen nam. Voor het tochtje door de WF-haven had de walkapitein een schip met een toepasselijke naam gestuurd. Een van de beteke nissen van het woord "compa ny" is namelijk gezelschap, waarmee de plechtige belofte om elkaar verder voor het leven te vergezellen treffend werd ge symboliseerd. Nadat bruid en bruidegom veilig aan boord wa ren geholpen, kon de beman ning, die tussen het verhalen door wel zin had in dit bijzonde re karweitje, de trossen van de huwelijksboot losgooien. Volle kracht vooruit!een nieu we toekomst tegemoet. Niet alleen figuurlijk, maar ook letterlijk stapten Gea Mulder en Dick Hopcraft in de huwe lijksboot toen zij op vrijdag 10 oktober jl. aan boord gingen van de WF-sleepboot "Compa ny" voor een tochtje door de WF-haven. Het jonge paar had onze werf uitgekozen als decor voor hun trouwreportage. "Het leek ons een aardig idee", zegt Gea, die als serveerster in de kantine Hoofdkantoor dage lijks zorgt voor heerlijke kop pen soep, uitsmijters en meer van dat soort lekkernijen. "De meeste trouwreportages wor den in het park gemaakt of in het Visserijmuseum in Vlaar- dingen. Wij wilden eens wat anders. Vandaar dat wij erg blij waren toen we toestemming kregen hier onze foto's te laten maken". Voordat zij aan boord gingen van de WF-sleepboot, werden eerst wat plaatjes ge- SP In verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd is op onderstaande data eervol ontslag verleend aan: L. Jansen lasser 25-11-1980 In verband met vervroegd uit treden is op 30-09-1980 eervol ontslag verleend aan: A. Mes leermeester/i nstructeur A.J. Trijselaar centerdraaier Mede namens de kinderen wil ik u allen bedanken voor de overweldigende belangstelling betoond na het overlijden van mijn man, de heer P. Mulder. Mevr. F. Mulder-van der Veer Mede namens mijn kinderen, wil ik u hartelijk danken voor de door u betoonde belangstelling tijdens de ziekte en na het over lijden van mijn man. Mevr. J. Verheugen-du Mortier Voor uw blijk van medeleven na het overlijden van mijn vader, zeg ik u, mede namens alle fa milieleden, oprecht dank. M. Ulrich Dankbetuiging ontvangen i.v.m. het 50-jarig jubileum van: G. Breur Dankbetuigingen ontvangen i.v.m. het 40-jarig jubileum van: J.M. Feijen J. Brands L.J.T. Boender J.C. Visser G. Poot Dankbetuigingen ontvangen i.v.m. het 25-jarig jubileum van: P. Jagt H. v.d. Wal D.J. Schruijer W. de Vlieger W. v.d. Zouwen A. van Luyk-Koorengevel S.T.C. v.d. Reyken H.P. van Oostende P. van Bokkum P.J. v. Oordt C.J. v. Buuren

Wilton Fijenoord Nieuws | 1980 | | pagina 17