Gezellige receptie bij afscheid van de heer A.J. den Hond 1 Tijdens een zeer plezierige en ge zellige receptie nam op vrijdag middag 31 juli jl. in de kantine Hoofdkantoor na 47 dienstjaren afscheid van het bedrijf het Hoofd van Dienst, de heer A.J. den Hond. Deze werd hartelijk toegesproken door het lid van het Management Team WF-RDM Groepsmaat schappij, de heer T. T. Jonker, die beknopt de levensloop en ver diensten voor WF van de schei dende functionaris schetste. Op humoristische wijze gaf de heer drs L.P.S. Gommers namens de afdeling F A daaraan nog extra dimensie. Hij overhandigde ook de cadeaus namens het perso neel. Hierna voerde de voorzitter van de Personeelsvereniging, de heer ir. D.M. Bakker, het woord, die namens het Hoofdbestuur een fraai boekwerk aanbood. Dat ailes gebeurde na de ontvangst in de Directiekamer, waar het echt paar Den Hond en overige fami lieleden eerst werden ontvangen. De scheidende functionaris, die het bedrijf in verband met ver vroegd uittreden verlaat, kwam in 1934 in dienst Via aankomend boekhouder en boekhouder werd Het tekenen van het gastenboek hij in 1957 hoofd van de boekhou ding om in 1960 chef van de F A te worden. Hij kende alle ins en outs van het vak, waarbij natuur lijk de financiële jaarstukken en ook de administratie van het Pen sioenfonds voor hem geen gehei men kenden. De laatste taak deed hij tot 1957. In 1975 werd de heer Den Hond Hoofd van Dienst. Onder hem vie len de F &A, bestaande uit de af delingen Hoofdboekhouding, Be- drijfsboekhouding, Salarisadmi nistratie en de Bedrijfseconomi sche afdeling. De heer Den Hond behaalde naast het diploma Handelsavond school en diverse boekhouddiplo- ma's ook het Staatsdiploma Be lastingconsulent in de avonduren. In zijn vrije tijd deed hij veel ker kelijk werk en werk voor de Vere niging Gereformeerd Onderwijs. Velen vanuit het bedrijf, gepensio neerden, RSV-ers en andere rela ties waren naar de receptie geko men om het echtpaar Den Hond van harte de hand te drukken. Met een warm woord van dank nam de heer Den Hond tenslotte van zijn grote vriendenkring af scheid. Een mooi bouquet bloemen van de heer Gommers Een fraaie ruiker voor mevrouw Den Hond De heer Sluis begeleidt het echtpaar Den Hond naar de receptie

Wilton Fijenoord Nieuws | 1981 | | pagina 3