Het tweede S-fregat verliet ons fraai overdekte dok 8 En natuurlijk een bloemetje van "onze" Wilma machines bestaat, maar de werkende mens brengt deze tot leven. Toch is de outillage van belang. Zonder deze kan men niet werken en wat dat betreft is WF in een goede positie'. Vervolgens kwam de hoogcon junctuur, die velen hebben meegemaakt aan de orde. "Toen heeft u mee kunnen wer ken aan de opbouw van het stelsel van sociale voorzienin gen en mogelijkheden. Dat stelsel maakt het nu mogelijk, dat sommigen onder u ver vroegd kunnen uittreden in ver band met de huidige problema tische conjunctuur. Die situatie maakt het noodzakelijk, dat de medewerkers, die nu aan het bedrijf zijn verbonden, er alles aan doen om die problemen het hoofd te bieden. Ik hoop dan ook, dat wij de komende jaren door aller inspanning het bedrijf kunnen voortzetten". Vakmanschap Het onderwerp, waaraan hij evenzeer een groot gewicht toekende, was het vakman schap. "Dat en ervaring zijn door uw vertrek verloren ge gaan. Maar ik vertrouw erop, dat u - voor zover het in uw ver mogen lag - die over bracht op jeugdige WF-ers om de conti nuïteit van WF te verzekeren". In dat verband was het verheu gend te constateren, dat het af gelopen jaar een toename van Bedrijfsschool-leerlingen en vakbekwaam personeel "van buiten" valt waar te nemen. "Onze activiteiten worden dus op dit gebied in de naaste toe komst ook ondersteund". De heer Zipp dankte een ieder voor de op positieve wijze aan de onderneming gewijde krach ten en betrok in zijn dankwoord evenzeer de dames van de scheidende WF-ers. En: "Wij hopen u door middel van het WF-Nieuws, het Bedrijfsjour- naal en contactmiddagen op de hoogte te houden van het wel en wee bij WF. Ik hoop, dat u nog vele jaren van uw pensi oen zult mogen genieten in goede omstandigheden". Waar na hij mededeelde, dat bij het vertrek een aardig geschenk kon worden opgehaald. "Ik ver trouw, dat u dit niet vergeten zult mee te nemen". Recentelijk werd ook het twee de S-fregat uitgedokt. Voor ver dere afbouw ligt het nu aan de speciale afbouwkade "Oost" om in gereedheid te worden ge bracht voor de proeftocht.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1982 | | pagina 10