Plezierige sfeer bij afscheid oud-medewerkers van WF "Het bedrijf, waar men een groot deel van zijn leven heeft doorge bracht, voelt men als een deel van zijn leven". De heer l/V. Zipp, lid van de directie, begreep haarfijn tijdens het af scheid van werknemers van WF, die het bedrijf in 1981 hebben verlaten, wat er in hun omging. Dat bleek uit zijn toespraak, die hij in de kantine Hoofdkantoor op vrijdagmorgen 12 febru ari jl. tot de scheidende WF-ers hield. 7 Een grote opkomst De heer Zipp schudt de heer Gort de hand elke medaille een keerzijde. Het moet toch aangenaam zijn een zekere vrijheid te verwer ven voor het doen van dingen, waarin men zin heeft". Hij wees op de positieve wijze, waarop de scheidende mede werkers een inbreng in het be drijf leverden, die van invloed is geweest op de bedrijfssfeer bij WF. De heer Zipp: "Het is immers zo, dat een onderneming niet alleen uit het terrein, de ha vens, gebouwen, dokken en Positief De heer Zipp was van oordeel, dat het voor velen niet meeviel om afscheid te nemen van een bedrijf, waar men zo lang had gewerkt. "Een ieder beleeft dat op zijn eigen wijze. Sommigen leven ernaar toe en ervaren het als een positief gebeuren. Voor anderen is het minder makke lijk". Hij kwam daarbij tot zijn in de aanhef van dit artikel ver melde uitspraak. Maar in ver band daarmee: "Gelukkig heeft "Het is een oud gebruik van de directie om op deze wijze af scheid te nemen van hen die met pensioen zijn gegaan, dan wel vrijwillig uittraden op basis van de SUM-regeling. Het doet mij dan ook veel genoegen, dat zo velen aan de uitnodiging om hier bijeen te komen, gevolg hebben gegeven. Het gaat nu op 60 gepensioneerden, inclu sief SUM-ers, opgesplitst in 22 gepensioneerden en 38 in de SUM-regeling". Hierna somde hij de diensttij den van betrokkenen op, die er zeker niet om logen. "Die diensttijden variëren van 8 tot minstens 50 jaren. Tien men sen hadden 8 tot 25 dienstja ren; 27 hadden er tussen de 25 en 40 jaar; 20 tussen de 40 en 50 jaar en drie zelfs meer dan 50!". Gezellig koutend onder elkaar

Wilton Fijenoord Nieuws | 1982 | | pagina 9