Bij WF en RDM gingen eerste twee Maraven-bakken te water 5 ■ÜHÜI i '11 offshore-werk verloopt naar wens ga's een ieder voor de mede werking en noemde daarbij onder meer Maraven, Earl Wright, Marcon en ABS en de onderaannemers Van Riet schoten en Houwens, Verolme Electra, Hertel, Van Swaay Marine Airconditioning, Muhl- han Nederland en niet in de laatste plaats de medewerkers van beide werven. "Ik ben ervan overtuigd, dat een ieder zo door zal gaan, want kwaliteitswerk vraagt om de beste inzet, aan dacht, zorg, concentratie en goede samenwerking". Doorbranden van het laatste obstakel Aandacht van onder de parapluies Op dinsdag 22 juni jl. ging bij WF de eerste offshore-bak voor Maraven met goed gevolg van de grote helling te water. De zaterdag ervoor was de eerste door RDM te bouwen bak van stapel gegaan. Het gebeuren droeg een sober karakter, te meer omdat er geen doopplechtigheid aan was verbonden. Tijdens de geanimeerde recep ties op beide werven sprak de heer W. Zipp, lid van de direk- tie, de aanwezigen toe. Hij vond tewaterlatingen altijd be langrijk omdat zij een mijlpaal betekenen in het proces, dat leidt naar de gereedkoming van een product. De heer Zipp heet te een ieder welkom, waaronder uit Venezuela de heren Murria, Quintero en Hossein, die allen niet onbekend zijn op de werven van de WF/RDM Groepsmaat schappij. "De nu van stapel ge lopen offshore-bakken zullen eind september voor versche ping naar Venezuela klaar zijn". Dit vooral door het vakman schap op de beide werven". De heer Zipp wees op de spe ciale aandacht nodig voor de anticorrosie, omdat de bakken op het meer van Maraciabo zul len worden ingezet, dat uiterst agressief water heeft, en waar de omgevingstemperatuur 40 graden bedraagt en een hoog vochtigheidsgehalte heeft. Het corrosiegevaar dreigt dus niet alleen onder maar ook boven water". Boren De boortoren etc. wordt in Venezuela door ons aange bracht. De voorlopige over drachtsbeproevingen zullen in Holland worden uitgevoerd. Hij dankte ook namens zijn colle- Tijdsbestek Hier drie bakken op de grote helling Hij sprak voorts van een uit daging om vijf van deze gecom pliceerde bakken in een zo kort tijdsbestek te bouwen. "Maar het is in de aard van onze werk zaamheden ingebakken om der gelijke uitdagingen te aanvaar den en ik ben ervan overtuigd dat zij van de kwaliteit zullen zijn, die wij met de opdracht geefster hebben afgesproken.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1982 | | pagina 3