Dankbetuigingen Vereniging 12 Uw belangstelling en medeleven betoond na het overlijden van mijn lieve man, zijn voor ons een grote troost geweest. Mede namens mijn kinderen en klein kinderen, betuig ik u hiervoor hartelijk dank. Mevr. G.A.P. Wijzenbroek- van Leeuwen Voor uw hartelijke blijken van deelneming, ondervonden na het overlijden van mijn innig ge liefde man, betuig ik u, mede neynens mijn kinderen en klein kinderen, oprecht dank. Mevr. W.J. Stam-Glansdorp Dankbetuiging ontvangen i.v.m. afscheid wegens vervroegd uit treden van: A. van der Vaart Langs deze weg wil ik u, mede namens de verdere familie, dan ken voor het medeleven be toond na het overlijden van mijn goede vader, de heer L.W. van Pelt. Het heeft ons gesterkt dit zware verlies te dragen. Wij heb ben het zeer gewaardeerd. Mevr. P.l. Bovenberg-van Pelt Dankbetuiging ontvangen i.v.m. het 40-jarig jubileum van: L. van Haaien Afd. Fotografie Bij het verschijnen van dit arti kel staat de opening van ons clubseizoen 1982/1983 al weer voor de deur. Maar toch willen wij nog even stilstaan bij de ac tiviteiten van het nu achter ons liggende seizoen. Onze club heeft een nieuwe projector in gebruik genomen, hetgeen een aanzienlijke verbe tering betekende t.o.v. het oude apparaat. Tijdens de 6 competi tie-avonden kwamen de kwali teiten van dit apparaat goed naar voren. Of de prestaties van de deelnemers aan de competitie op de proef gesteld werden is moeilijk te bepalen, maar een uitslag is er uiteinde lijk wel weer gekomen. De re sultaten waren als volgt: Categorie foto's: 1e prijs: de heer De Bruin 2e prijs: de heer Kooij 3e prijs: mevr. Kooij Categorie dia's: 1e prijs: de heer Goudswaard 2e prijs: de heer Kooij 3e prijs: mevr. v.d. Velde Op de diverse clubavonden hebben eigen leden en spre kers van buiten onze club hun ideeën over "wat is fotografie" naar voren kunnen brengen. Een technische praatavond, een nabeschouwing over de TELEAC-cursus "Fotograferen en Filmen" en een avond over het fenomeen "Video" vorm den verdere programma-punten tijdens het afgelopen seizoen. Tenslotte hebben wij ook dit maal het buitengebeuren niet vergeten, en hebben we een tocht gemaakt naar Walcheren en hebben we de Taxandria- route van de ANWB gevolgd. Juist voor het sluiten van het nu achter ons liggende seizoen zijn we in het gelukkige bezit gekomen van kleurenafdruk apparatuur, waarmee we in het nieuwe seizoen ervaring hopen op te doen. Het Bestuur Afd. Zwemmen Vanaf dinsdag 24 augustus worden de zwemlessen van on ze vereniging weer hervat. De mogelijkheden zijn: Leszwemmen voor kinderen van 5 t/m 14 jaar. Diploma A: Iedere donderdag van 17.15 -18.00 uur, of iedere zaterdag van 12.00 -12.45 uur. Diploma B en Zwemvaardigheid 1: Iedere zaterdag van 12.45 -13.30 uur. Zwemvaardigheid 2, 3 en 4: Iedere dinsdag van 17.30 -18.15 uur. Conditie-training: Iedere dinsdag van 17.30 -18.15 uur, bestemd voor kinderen in het bezit van diploma Zwemvaar digheid 4. Voor volwassenen is er de mo gelijkheid om vrij te zwemmen en wel op iedere vrijdag van 17.15 -18.00 uur. Er wordt gezwommen in het Sportfondsenbad te Schiedam. Verdere informatie kan worden verstrekt 15 minuten voor de aanvang van de lessen, of door de secretaris, de heer A. Hoogendijk, tel. 26 33 98.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1982 | | pagina 14