Veiligheidsprijs 1982 Sport op laatste schooldag 9 Tijdens de laatste schooldag, die toch al gevuld was met tal van aktiviteiten, neemt de uit reiking van de veiligheidstro fee een belangrijke plaats in. De laatste schooldag houdt o.m. in dat de veiligheidscom petitie dan wordt afgesloten en dat de groep, die de meeste "veilige dagen" op zijn naam heeft gebracht, winnaar wordt van de trofee. Hiervoor waren van de veiligheids- en milieu dienst de heren De Puy en Van der Pluym naar de Bedrijfs- school gekomen om aanwezig te zijn en daadwerkelijk bezig te zijn bij deze uitreiking. De Chef Vorming Opleiding feliciteerde de winnende afde ling 1e en 2e leerjaar Booglas- sers met hun klinkende veilig heidsoverwinning en over handigde de beker aan de vei ligheidsinspecteurs van de 2 klassen t.w. aan John Wijnen (2e jaars) en Marcel Rappange (1e jaars). De leerlingen en lera ren die in zo belangrijke mate hebben bijgedragen aan dit suc ces werden verrast met een fraai geschenk aangeboden door de heer De Puy. De laatste schooldag op de be- drijfsschool wordt ieder jaar omlijst door een aantal bijzon dere activiteiten. Zo is er de uit reiking van de Ir. Bart Wilton- prijs en een filmvoorstelling. Een belangrijke plaats neemt de sport op deze dag in, want de laatste schooldag is tevens sportdag. Er wordt een groot aantal onderdelen, zoals bij voorbeeld hardlopen, doel- schieten, zaklopen, afgewerkt om uit te maken welke klas als beste sportploeg uit de bus komt. De bijgaande foto's geven een aardige indruk van dit evenement, waaraan de jon gens en de leraren op donder dag 8 juli jl. met veel enthou siasme en inzet hebben deel genomen.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1982 | | pagina 11