15 Vereniging DUBBEL SUCCES VOOR HET w. TAMBOERKORPS WILTON-FIJENOORD Op zaterdag 11 september en 18 september heeft ons Tam boerkorps deelgenomen aan een festival: op 11 september in Schiedam, georganiseerd door de afd. Muziek van de Stichting Schiedamse Ge meenschap en op 18 septem ber in Boskoop, georganiseerd door de Chr. Muziekver. "Con cordia" uit Boskoop. Op deze beide festivals moest een lo pend en een staand werk wor den uitgevoerd. Hiervoor waren de volgende werken uitgekozen: Lopend: Sneeuwmars, Comp.: H. v. Kapel Staand: Margos in Jumping Five, Comp. W. Laros. Daar er twee festivals achter elkaar kwamen, moest hiervoor hard worden gewerkt. Dit ge schiedde onder de uitstekende leiding van de heer J. Poot, die tijdens de afwezigheid van onze instructeur de leiding op zich had genomen. Door de totale inzet van alle le den zijn onder leiding van onze Tamboer-Maitre, de heer J.M. Rissema, de volgende resulta ten behaald. In Schiedam moest een gemid delde van 80 worden gehaald om in categorie 1 te worden ge plaatst. Onze tamboers behaal den 79.17 en het werd catego rie 2, waarvoor een fraaie beker aan onze Maftre werd overhan digd. Wel werd door het tamboer korps de defileerprijs gewon nen, hetgeen eveneens een fraaie prijs opleverde. In zijn totaliteit kan hier toch van een prima resultaat worden gespro ken. Een week later moest het in Boskoop waar worden ge maakt. Ook hier werd met de zelfde werken opgetreden. Een fraaie eerste prijs was de be kroning van alle studie die aan beide optredens was vooraf ge gaan. Voor zowel instructeur, maftre, als alle leden een zeer goed succes, temeer daar er di verse malen van instructeur moest worden gewisseld. Bij ons Tamboerkorps kunnen nog leden geplaatst worden. U bent van harte welkom. Ook in dien u geen trom kunt bespe len is dit geen probleem. U kunt u verzekerd weten van een prima opleiding van onze in structeur. De repetitie-avond is op maan dag van 20.00 tot 22.00 uur. Het repetitielokaal is gelegen aan de Nieuwe Waterwegstraat 5 te Schiedam. De leeftijd is gesteld vanaf 14 jaar. Inlichtingen betreffende ons Tamboerkorps kunt u verkrij gen bij de heer: J. Jongebreur, Bachplein 46, telefoon 010-70 60 95. Bij Wilton-Fijenoord via toestel 3250. AFD. HENGELSPORT Waarde sportvriend, De hengelsportvereniging van WF draait momenteel heel erg goed. De onderlinge competitie is dan ook erg spannend, mede doordat we een brede top heb ben. Door de komst van de heer G. Scheffers is het aantal kans hebbers voor het clubkampioen schap ook vermeerderd. Na elf wedstrijden kan men dit jaar nog niet zeggen wie de nieuwe kampioen wordt: is het Arie v.d. Meyde, Jan Zonneveld, Jan de Kok, Frits den Houting of Gerard Scheffers. Men weet het nog niet, ja zelfs Daan Rit- ter hoopt op het grote moment waarop hij de kans krijgt de hoogste plaats voor zich op te kunnen eisen. Vangsten tijdens de wedstrij den zijn weieens erg groot: 50 of 60 kg per wedstrijd is nor maal dit seizoen. Een zeer groot succes dit jaar was de tweekamp met de afd. Biljart, gehouden op 11 sep tember. De viswedstrijd werd weliswaar door de hengelaars met groot verschil gewonnen, maar dit nam niet weg dat de heren bil jarters hun nederlaag zeer spor tief incasseerden en het zeker niet lieten afweten 's avonds in het clubgebouw: het was bars tensvol en geen enkele wan klank was er te horen. Vele leden van beide verenigin gen vragen dan ook om een herhaling van deze zo geslaag de avond. Wij als bestuur zullen natuur lijk proberen dit te verwezenlij ken; het zijn immers juist deze avonden waarop oud-collega's elkaar weer eens ontmoeten. De bediening in het clubge bouw was weer geweldig, tot grote tevredenheid van alle aanwezigen. De afd. Hengelsport gaat dit seizoen voor het eerst starten met een winterkampioenschap. Daarvoor gaan we de vlees- en eierenconcoursen tellen. Ook voor dit kampioenschap is een beker beschikbaar gesteld aan onze vereniging, dus heren hengelaars, zet ook deze winter uw beste beentje voor en pro beer die zeer mooie beker te winnen. P. Kop, secr.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1982 | | pagina 17