WILTON FI JE NOORD NIEUWS Inhoud Personeelsorgaan van de Dok- en Werf- Maatschappij Wilton-Fijenoord B.V. R.S.V. Verschijnt 10x per jaar Redactie-commissie: Ir. R.F.P. Röell, Voor zitter; drs R.A. Kollewijn; T. Kuypers; S.J. Loos; Ing. J.H. Meerwaldt; Ing. M.C. Oranje; U. Topaloglu; A.M. Wesdorp; M. van Vliet; eindredacteur. Medewerkers: F.W. Dingjan; W.G. Kienhuis; W. Pols; W.G.E. Valk. Foto van de maand: Het invaren van de nieuwe middensectie en het oude voorschip van de Alkmaar. (zie pag. 2) 1 Laatste boorplatform voor Maraven liep feilloos te water 2 Punt 1: Veiligheid Verlenging twee Nedloyd-schepen 3 Brandstofbesparend werk aan "ACT II" 4 Spoedopdracht afdeling Reparatie aan "Caribbean Courage" Tweeëntwintig jubilarissen gehuldigd tijdens gezellige bijeenkomst 7 Jubilarissen van de maand 9 "Lang dienstverband stuk zekerheid voor zowel werknemer als bedrijf" Veel variatie bij reparatie "Zafra" 10 Snel werk aan serie TFL-schepen Staalwerk aan "Tongala" 11 Bazen brachten bezoek aan Ooster- schelde 12 WF Tug Boys roeiden in razend tempo weer naar wisselbeker 14 In memoriam Dankbetuigingen 15 Vereniging WF Het overnemen van artikelen, foto's of gegevens uit dit personeelsorgaan is niet toegestaan, tenzij met duidelijke bronver melding. Voor het overnemen van foto's is tevens de toestemming van de redactie vereist. Kopij volgend nummer: de kopij voor het novembernummer dient vóór 10 november in het bezit van de eindredacteur te zijn.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1982 | | pagina 2