Vereniging JAARVERSLAG HOOFDBESTUUR JAARVERSLAG 21 w. Schokkende zaken ten aanzien van het bij WF toch zeker flore rende verenigingsleven deden zich eigenlijk niet voor. De di verse afdelingen van de Vereni ging geven hieronder hun jaar lijkse beschouwingen, zodat het Hoofdbestuur van gedach te is zich hierover niet uit te laten om dubbelingen te voor komen. Een saillant punt te vermelden is wellicht de maandelijkse kla- verjasavond in het Clubge bouw, op touw gezet door en kele medewerkers van de afde ling F A voor medewerkers van het kantoor en "aanhang". Deze avonden schijnen gezellig te verlopen. Over een jaar zal worden bekeken of deze gezel ligheidsgroepering eventueel als zelfstandige Afdeling deel zal kunnen gaan uitmaken van onze Vereniging WF. De economische wereldsitua tie en problematiek doen zich natuurlijk ook in Nederland ge voelen en gaan evenmin aan ons bedrijf voorbij. Dit heeft logischerwijze haar invloed en weerslag op het subsidiebe leid, zoals in de laatstelijke Jaarvergadering al door het Hoofdbestuur werd medege deeld. De subsidies zullen voor 1983 een ernstige "aftopping" moeten ondergaan, hoe jam mer dat ook moge zijn. Niettemin dankt het Hoofd bestuur de Directie voor de toch gegeven financiële steun in het verleden en hoopt op een redelijke continuering in de toekomst. Rest ons tenslotte een ieder prettige Kerstdagen en een voorspoedig Nieuwjaar toe te wensen. Hoofdbestuur Verening Wilton-Fijenoord JAARVERSLAG AFDELING BILJART Voor de Biljartvereniging was het een goed jaar. We begon nen het jaar met een nederlaag serie tegen Sunlight wat ons een 3e plaats opleverde. De heer Pannekoek en de heer Huksloot waren dit jaar 50 jaar getrouwd, wat dan ook goed te zien was op het biljart: zij speelden uitstekend. Nogmaals gefeliciteerd met zo'n mijlpaal, wij hebben het uitgebreid gevierd. In de bedrijfs-biljartbond wer den wij 2e na veel strijd, waar bij Nedlloyd 1e werd en Wind mill 3e. De tweekamp tegen Lips thuis werd 8-8. De return is op 14 de cember a.s. Voor de beker-competitie van de bedrijfs-biljartbond zijn wij een ronde verder, wij schakel den de NS uit in een uit wedstrijd. De onderlinge competitie is goed verlopen, de opkomst op de clubavonden was goed. Kampioen is geworden de heer R. Pols, 2e werd de heer D. v.d. Nagel en 3e de heer J. v. Zon. Het prestatie-tournooi werd ge wonnen door de heer D. v.d. Nagel, 2e werd de heer R. Pols en 3e de heer B. v.d. Horst. De hoogste moyenne-verbetering werd behaald door de heer D. v.d. Nagel, het was dan ook het jaar van Dick. De voorzitter feliciteerde allen met het behaalde succes en reikte tijdens de ledenvergade ring de kampioensbokaal, de Maasse v.d. Brink wissel-trofee en andere prijzen uit aan de kampioen wat met een bloe metje voor de dames vergezeld ging, daarna was er een gezel lig samenzijn met de winnaars. Het bestuur wil bij deze de wedstrijdleider, de heer Bij- vank, bedanken voor de goede wedstrijd begeleiding en het vele werk wat hij voor de vere niging heeft gadaan. Ook een woord van dank aan de fam. v.d. Berg voor de goede service tijdens de clubavonden in het clubgebouw. Verder wensen leden en bestuur U prettige feestdagen en veel goeds voor 1983. Het Bestuur. JAAROVERZICHT AFDELING "BRIDGE" De afdeling Bidge heeft weder om blijk gegeven van grote sta biliteit wat het ledental betreft. Hieruit spreekt de grote onder linge saamhorigheid van de leden. Maar zonder aanmelding van nieuwe leden heeft onze vereni ging toch de neiging om kleiner te worden. Dat is jammer, want het bridge-spel is erg interes sant en zorgt voor een goede ontspanning. Mocht er onder de lezers interesse bestaan om lid te worden, dan zijn zij'van harte welkom. Iedere woensdag avond om 20.00 uur kunt u ons vinden in het clubgebouw naast de tennisbanen. Het bestuur van de afdeling Bridge wenst alle lezers een voorspoe dig 1983 toe. Het bestuur JAARVERSLAG AFDELING FOTOGRAFIE Zo tegen het eind van het jaar is het de gewoonte weer even een terugblik te werpen op het achter ons liggende jaar. Wij als fotoclub willen ons daarbij beperken tot de periode van na de zomervakantie tot nu. Dit laatste gedeelte van 1982 zijn wij schoorvoetend begon nen met het zelf afdrukken van kleurenfoto's. Een materie die we ons langzaam maar zeker (ping ping!!) eigen hopen te maken. Ook de gebruikelijke compe titie-avonden zitten weer in het programma. We hebben tot nu toe 3 van dit soort avonden ge had, waarbij op de laatste avond een verplicht onderwerp behandeld werd, t.w. "drink glazen resp. flessen". Een ander hoogtepunt vormde een avona die verzorgd werd door de Vlaardingse Duikers Vereniging. We kregen een kleurig beeld van het onder- water-gebeuren in de Ooster- schelde en in de Rode Zee. De voorstelling bestond uit de ver toning van dia's met voorbeel den van de meest fantastische levensvormen onder water. Als extra dimensie kregen we een onder water opgenomen kleu renfilm te zien. Een bijzonder geslaagde aanvulling op de dia-serie. Ook het buitengebeuren heb ben we niet vergeten. We heb ben tochten naar de Rhoonse Grinden en naar de Botanische Tuinen in Leiden gemaakt. Hierbij yverden we geconfron teerd met voldoende onderwer pen om naar hartelust "op te kunnen schieten". Tot slot willen wij ons "memo randum" besluiten om de di rectie, het hoofdbestuur van de Vereniging Wilton-Fijenoord, al onze leden en allen die de foto grafie een min of meer warm hart toedragen, in deze donke re dagen, de allerbeste wensen te doen toekomen. Het bestuur AFDELING GEMENGD KOOR "WILTON-FIJENOORD Het Gemengd Koor "Wilton- Fijenoord" kan op een redelijk goed jaar terugzien. Door de wisseling van dirigente begin dit jaar is het koor 2 maal naar buiten opgetreden. Bevoorrecht door het mooie weer maakte ons koor zijn jaar lijks uitstapje op 13 mei naar berg en Bos. Tevens verzorg den wij een concert in ver pleegtehuis "Randerode" te Apeldoorn. Op 18 mei zong ons koor in de Driemaasstede te Schiedam. Om nog tot betere resultaten te komen, kunnen wij nog altijd dames en heren gebruiken om een koor te versterken. U bent van harte welkom. Wij repeteren wekelijks op don derdag van 20.00 tot 22.00 uur in gebouw Chr. Soc. Belangen, Lange Haven 73 te Schiedam. Tevens maakt het bestuur van het Gemengd koor "Wilton- Fijenoord" van deze gelegen heid gebruik om de directie, hoofdbestuur, zusterverenigin gen, dirigente en leden een prettige Kerst en een voorspoe dig 1983 toe te wensen. Het Bestuur.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1982 | | pagina 23