23 heel mooie zomer, zeer ge slaagd. De nieuwe leden en introduk- tieleden werden verwelkomd op de gebruikelijke kennis makingsavond in ons clubge bouw. Hierna volgde een 10- weekse training voor beginners en gevorderden; voor be langstellenden bestond de mo gelijkheid deze training met nog 5 lessen aan te vullen. Uiteraard werden weer diverse tournooien georganiseerd, waarvoor dit seizoen ook de in- troduktieleden konden inschrij ven. Als nieuw evenement werd een Luilaktournooi gehouden. In schrijvers moesten om 7.00 uur 's zondagsochtends aanwezig zijn, waarna gezamenlijk uitge breid werd ontbeten. Hierna werden in poule-vorm (en in dolle pret) allerlei spelletjes af gewerkt, o.a. sjoelen, darten, tennissen, yatzee, mens erger je niet, etc. Het seizoen werd afgesloten met het eindtour- nooi en de barbeque. Een bijzondere gebeurtenis voor onze vereniging was het plaatsen van lichtmasten, het geen met medewerking van de direktie en het hoofdbestuur van de vereniging tot stand kon worden gebracht. De mogelijk heid bestaat nu om ook 's win ters, zolang de vorst wegblijft, te tenissen. Ook voor 1983 kunnen zich weer nieuwe leden opgeven, Heeft u interesse? Neem dan even kontakt op met Hanneke van der Burg, toestel 3070. Zij kan u alle gewenste informatie over het lidmaatschap geven. Het Bestuur. JAAROVERZICHT WAC Bij het naderende einde van een jaar zijn vele mensen ge neigd om een terugblik te wer pen op hetgeen voorbij ging: was het goed of slecht, moeten de zaken anders aangepakt worden of kunnen we op de zelfde voet verder gaan? Veel vragen houden de mensen be zig. Dit geldt ook voor het dage lijks bestuur van de Wilton Automobiel Club. Bezig zijn met de belangen van ruim 3200 leden legt een zekere verant woordelijkheid op, daarvoor kan een ogenblik van bezinning zeker zijn nut hebben. Het jaar 1982 is voor het WAC- gebeuren een goed jaar ge weest, weliswaar zonder be paalde hoogtepunten maar wel iedere dag veel aktiviteit op het WAC-terrein. Vele leden hebben weer ge bruik gemaakt van de vele faci liteiten die de WAC te bieden heeft. Eenvoudige maar ook meer intensieve reparatieklus sen zijn tot een goed einde ge bracht, mede dank zij de uitste kende outilage en de zeer uit gebreide gereedschapsvoor- raad. Ook van de ter beschik king staande wasboxen is een zeer druk gebruik gemaakt. Voor een vlotte afwerking van de administratieve zaken zoals de autoverzekering, inschrij ving van nieuwe leden, enz. stond het Praathuis weer vele uren van de dag open voor on ze leden. Een woord van dank in dit ver slag aan al de actieve mede werkers, die hebben gezorgd voor een prima service aan alle overige leden. Veel werk is door deze mensen verzet. Zon der deze vrijwillige medewer king zou de WAC niet zo goed kunnen draaien. De reparatiemogelijkheden zijn waar nodig weer uitgebreid en verbeterd. Hieraan wordt door het bestuur regelmatig aan dacht besteed. Voor het komende jaar ver wacht het bestuur voortzetting van haar activiteiten met als doel het voordelig autorijden voor de leden te bevorderen en waar mogelijk nog te verbete ren. Wij bedanken de Directie van WF en het Hoofdbestuur van de WF-personeelsvereniging voor hun medewerking en be langstelling. Onze wens is dat zij allen een voorspoedig 1983 tegemoet gaan. Al onze leden wensen wij als bestuur een gelukkig en veilig nieuwjaar toe. Het bestuur JAARVERSLAG AFDELING ZWEMMEN Het jaar 1982 is weer bijna voorbij, en voor de zwemclub is het een goed jaar geweest. Veel nieuwe leden hebben wij kunnen begroeten. Zeker geldt dat voor de jonge kinderen, die zich voor het eerst in het water gingen wagen. Op een leuke en verantwoorde wijze is getracht hen de zwem- lust onder de knie te krijgen. De resultaten waren goed, veel kinderen konden met hun be haalde diploma pronken. Wat betreft de toeloop van de jonge kinderen heeft onze club zeker niet te klagen. Bij de wat oudere kinderen is de konkurrentie van andere soorten clubs te merken. Kin deren met enkele zwemdiplo ma's in de leeftijd van 10 t/m 14 jaar kunnen we echt nog wel plaatsen. Ook op het algemene clubuur op de vrijdagavond is nog ruim te genoeg voor het nemen van een frisse plons. Op dit uur is steeds een groep je ouderen bezig, onder des kundige leiding, zich in de zwemkunst te bekwamen. Om dat wij zeker weten dat er nog veel ouderen zijn, die de zwem kunst niet, of maar matifj onder de knie hebben, wilden wij dit nog maar eens even vermel den. Een bedankje aan de medewer kers van de zwemclub is zeker ook op zijn plaats. Deze zomer is afscheid genomen van de heer Broeshart. Veel ouderen onder u hebben van Klaas nog zwemles gekregen; zijn inzet voor de vereniging was jaren lang niet weg te denken. De zwemclub ziet de toekomst met vertrouwen tegemoet. In de komende jaren zal de ge meenteraad zich beraden of het schoolzwemmen in de hui dige vorm voortgezet zal gaan worden. In een waterrijke omgaving als de onze, zal dat een zware beslissing worden. De zwem club Wilton-Fijenoord kan ge lukkig nog steeds nieuwe le den gebruiken. Ook u hopen wij in het nieuwe jaar in het Sport- fondsenbad te kunnen begroe ten. Voor wat broodnodige bewe ging, of misschien om te leren zwemmen, of gewoon voor de lol. Een frisse plons in het nieu we jaar, dat moet u zeker eens doen. Tot ziens in het zwem bad. Het bestuur.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1982 | | pagina 25