WILTON FIJENOORD NIEUWS Inhoud 24 Personeelsorgaan van de Dok- en Werf- Maatschappij Wilton-Fijenoord B.V. R.S.V. Verschijnt 10x per jaar Redactie-commissie: Ir. R.F.P. Röell, Voor zitter; drs R.A. Kollewijn; T. Kuypers; S.J. Loos; Ing. J.H. Meerwaldt; Ing. M.C. Oranje; U. Topaloglu; A.M. Wesdorp; M. van Vliet; eindredacteur. Medewerkers: F.W. Dingjan; W.G. Kienhuis; W. Pols; W.G.E. Valk. 1 Jaarwisseling 1982-1983 2 Tijdens de open dag: Ruim 2000 be zoekers betraden "Bloys van Treslong" 4 Ceremonieel toont symbolisch bestendiging historische lijn 5 Directeur W. Zipp bij overdracht Bloys van Treslong: Deze opdracht is van grote betekenis voor onze concurrentiepositie 8 Directeur W. Zipp tijdens diploma uitreiking: "Bemetel-diploma is goe de ondergrond om op verder te bou wen" 11 Bijzondere tussendekreparatie aan "Kavo Matapas" 12 Lasvloer SB-loods met 900 m2 uitge breid Nieuwe lichtdrukmachine van afdeling Nieuwbouw/Marine werkt volautomatisch 13 Twee verlengingen Omvangrijke re paratieklus aan "Marbella" 14 Maraven boorplatforms vertrokken over zee Uitgelezen artiestenpakket laat zon schijnen in Doelenzaal 15 WF-RDM minitentoonstelling in Oosterscheldewerken 16 EPIBO-oefening in Plellingloods had schitterend verloop 17 Bas van Huuksloot: "Heerlijk jezelf ontspannen met de dartsport 18 Vorming en opleiding 19 Succes Harmonie Wilton-Fijenoord 20 In memoriam Dankbetuigingen Personalia 21 Jaarverslag Vereniging WF Het overnemen van artikelen, foto's of gegevens uit dit personeelsorgaan is niet toegestaan, tenzij met duidelijke bronver melding. Voor het overnemen van foto's is tevens de toestemming van de redactie vereist. Kopij volgend nummer; de kopij voor het januarinummer dient vóór 10 januari in het bezit van de eindredacteur te zijn.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1982 | | pagina 26