6. Overzicht van de besprekingen van het Dagelijks Bestuur van de Ondernemingsraad Nieuwbouw afdelin9 mei ae uirecue Ondernemingsraad pagina 9 Andere onderweroen In 1985 had het Dagelijks Bestuur van de O.R. in totaal 21 maal een gesprek met de Directie. Een vast te bespreken onderwerp was de werving van opdrachten voor de Andere onderwerpen van gesprek waren: - B.G.D.-W.F./RBGD-Rotterdam - Werkbezetting - Reparatie-opdrachten - Personeelsbestand - Beoordelingssysteem jeugdigen - Functieverhogingen - Uniformen postlopers - Nachtploeg Mach. Bew. Nieuwbouw - Voorstel arbeidsduurverkorting - Kaderopleiding - In- en uitlenen - Kantoor Koperslagerij - Vakantieregeling 1985 - Onderzoek plaatsingsmogelijkheden in 1985 voor afgestudeerde Bedrijfsschool- leerlingen - Roulatiedienstregeling Reparatie - Uitleen-/karweiregeling (kilometervergoeding en koffiegeld bij karweiwerk) - Was- en kleedlokalen - Verschoven zaterdag/overwerk Aansluitdienst - I.S.F./S.A.O. - Wijziging jubileumviering - Functiegroep B - Overalls, zeep en veiligheidsschoenen - Nachttoeslag - Jubileum-gratificatie Twee-VUM - Verspreiding W.F.-Nieuws - Onderzoek automatisering Afd. Salarisadministratie en P. O. - Centenactie t.b.v. NOVIB - Herbezetting als gevolg van Twee-VUM - Achtergebleven afval bij uitdokken - Inlenen stellingmakers - Wachtlokaal - S.A.O.-toeslag - Ziekengeld over ploegentoeslag - Weekenddienst chauffeurs - Herschrijving personeelsregelingen - Fietspad aan de Westfrankelandsedijk - Schoonmaakbedrijf 'Basita' - Fietsenrekken parkeerterrein Oost - Collectieve roostervrije dagen 1986 - Winstdelingsreglement en feestdagenuitkering - Gereedschap Dokloods

Wilton Fijenoord Nieuws | 1985 | | pagina 9