Totaal7 55 48 30 17 14 7 3 181 WF-Nieuws pagina 7 Feestdagenuitkering In 1985 werd voor het eerst zowel ter gelegenheid van het Sint Nicolaasfeest als Kerstmis aan alle personeelsleden een feestdagenuitkering verstrekt van f100,-. Functiewaardering Bij onze onderneming wordt het in de metaalindustrie ingevoerde I.S.F./S.A.O. functiewaarderings- en arbeidsomstan- dighedensysteem toegepast. Aan één van de voorwaarden, dat de functie omschrijvingen moeten zijn goed gekeurd door de systeemhouder, de werkgeversorganisatie FME, is nog niet voldaan. Op aandringen van zowel de FME als de werknemersverenigingen Industriebond F.N.V. en Industrie- en Voedingsbond C.N.V. is in het verslag jaar een begin gemaakt met de aanpas sing van de functie-omschrijvingen, teneinde hierop goedkeuring te verkrijgen. Er wordt naar gestreefd nog in 1986 te komen tot een goedgekeurd systeem. Functiegroepindelingen Op daartoe door bedrijfsleiding inge diende functieverhogingsvoorstellen, volgden de in nevenstaande tabel weer gegeven promoties voor het jaar 1985. Uit functie- Naar functiegroep Totaal groep BCDEFGHJ K A B 7 1 8 C 54 4 58 D 44 2 46 E 28 28 F 17 17 G 14 14 H 7 7 J 3 3 K In 1985 werden door de Beroepscommissie I.S.F./S.A.O. 22 beroepsgevallen behandeld. In 7 gevallen werd het beroep gegrond verklaard en toegewezen, 15 gevallen werden afgewezen. De functieverhogingen die volgden op het ingestelde beroep zijn in bovenstaand overzicht opgenomen. Erroll Fernandez Monteur-Bankwerker Technische Dienst. 1985 was voor ons in de Technische Dienst een moeilijk jaar. Mijn job is vooral gelegen bij de binnen- en buitenkranen en die moeten blijven draaien. En dat laatste geeft nog wel eens problemen, want de middelen zijn nog steeds beperkt en zelfs onze vindingrijkheid laat ons uiteindelijk wel eens in de steek, maar tot nu toe draait elke kraan! Het werken met minder mensen en beperkte middelen vereist meer creativiteit en dat vinden we toch we! interessant. Hoewel op één morgen van een gebroken aandrijfwiel in een kraan op plaats 12 naar een lekkende tandwielkast in dok 8 is geen sinecure. Het voortbestaan van onze werf speelt in mijn gedachten ook een grote rol. Maar ik geloof zeker dat de werf doorgaat, met deze mensen en deze mentaliteit krijgt niemand zo'n bedrijf stuk. Baas van de Bos beëindigde dit gesprek voortijdig, want Erroll moest ogenblikkelijk naar Dok 4

Wilton Fijenoord Nieuws | 1985 | | pagina 7