Gezien c Nieuwe fitterij pagina 2 WF-Nieuws Het eerste overleg met het bouwbedrijf startte en onder leiding van de voort varende heer Brouwer werden de nieuwe hallen bedrijfsklaar gemaakt door onder meer de voorziening van een nieuwe werkvloer en tenslotte de over plaatsing van de apparatuur en werk tuigen. Het was dan ook een verheugde heer Kleywegt die als Algemeen Bedrijfsleider Reparatie de vernieuwde hallen in gebruik mocht stellen onder het toeziend oog van de heren Sluis en Jonker, leidinggevenden en mede werkers van de Fitterij en een aantal de chef de heer Vogel met zijn bemanning. Tijdens de 'warming-up' en het feestelijk samenzijn luisterde het befaamde draaiorgel 'Carpe Diem' met vrolijke klanken deze indienststelling op. De organisator van het orgelfeest, baas Spanjersbergh 'manste' er als volleerde orgelbegeleider op los. Alleen het doel is mij onbekend gebleven Al jaren werd er over gepraat, getekend en overlegd. En tot voor enige maanden kwam er nauwelijks licht in deze vrijwel ondoorzichtige problematiek. Tot ineens de directie het licht op groen zette en medio 1985 een aanzienlijke som geld voteerde voor de inrichting van een nieuwe Fitterij in de C. en D. hallen van de Machinefabriek II. belangstellenden. De hallen zijn ingericht naar de eisen van de tijd en dat zijn heel strikte kwaliteitseisen. De wens van de heer Kleywegt dat er maar lang een prima produkt gemaakt zal worden, werd onderstreept met luid applaus van

Wilton Fijenoord Nieuws | 1986 | | pagina 2