Ideeënbus pagina 4 WF-Nieuws Het was weer koud deze winter en het vroor hard, zodat de Elfstedentocht weer gehouden kon worden. Onze heer Gerrit Bart, begroter bij de afdeling Reparatie, reed deze tocht voor de tweede maal uit. Gelukkig voor ons bleef het in onze haven bij kleine schotsen, zoals hier gefotografeerd bij de 'Agioi Victores' en de 'Violetta', beide varend onder Griekse vlag. De nieuwe Ro/Ro/passagiers-veerboot 'Koningin Beatrix' gebouwd door Van der Giessen-De Noord kwam bij Wilton-Fijenoord voor de opleverings- dokking. De hoofdafmetingen van dit schip zijn: lengte over alles 161,84 meter x 28,2 meter breedte. Naar aanleiding van het beoordelings resultaat van twee ideeën, was de Ideeënbus Commissie in staat deze voor te dragen voor een beloning door middel van een premie. Deze ideeën werden ingediend door de heer L. van Wezel, die als traceur werk zaam is in de Machine Fabriek Reparatie. Tijdens de uitvoering van zijn werkzaamheden met de daarbij behorende problemen kwam de heer Van Wezel bij het zoeken naar oplos singen op de volgende ideeën. In de eerste plaats een 'transport wagentje' voor de meetzuilen, die bij de grote vlakplaat gebruikt worden en in de tweede plaats een hulpstuk ten behoeve van het stellen en uitmeten van grote opgelaste werkstukken op de kruk- assenbank in de K-hal. Voor deze ideeën werd respectievelijk f 315,- en f 250,- uitgekeerd. De uit reiking van deze dubbele premie vond plaats op 18 februari 1986 in het kantoor van de heer C. van Leeuwen in de Machine Fabriek. Het is verheugend te constateren, dat toch telkens weer blijkt dat zich onder het personeel mede werkers bevinden, die bereid zijn om mee te denken, om zo steeds weer te trachten een zo gunstig mogelijke concurrentiepostitie op de markt in te nemen. De Commissie spreekt de hoop uit dat nog vele collega's het voorbeeld zullen volgen. Diegenen die menen dat zij een idee hebben dat zij ter beoordeling willen indienen, kunnen dit schriftelijk doen bij de Veiligheidsdienst. De Puy

Wilton Fijenoord Nieuws | 1986 | | pagina 4