Verkiezing Ondernemingsraad WF. F 814 - Isaac Sweers Dankbetuigingen WF-Nieuws pagina 15 WF „15" leden WF „15" leden 'Kiesgerechtigd zijn werknemers die gedurende tenminste drie maanden vóór de datum van de verkiezingen in de onderneming werkzaam zijn geweest. Verkiesbaar tot lid van de O.R. zijn de werknemers die gedurende tenminste een jaar vóór de datum van de verkiezingen in de onderneming werkzaam zijn geweest. Een lijst van de bij de onderneming werkzame personen, die op de verkiezingsdatum verkiesbaar en/of kiesgerechtigd zijn, ligt sinds 1 september 1987 ter inzage op het Secretariaat van de Ondernemings raad. De vakverenigingen kunnen tot uiterlijk vijf weken voor de verkiezingsdatum, kandidatenlijsten indienen. Daarnaast bestaat de mogelijkheid voor kiesgerechtigde werknemers die geen lid zijn van de vak verenigingen die een kandidatenlijst hebben ingediend, eveneens kandidatenlijsten in te dienen. Voor een dergelijke kandidatenlijst zijn dertig handtekeningen nodig. Deze kandidatenlijst kan tot uiterlijk drie weken voor de verkiezings datum worden ingediend'. Op 23 en 24 november 1987 zullen wederom verkiezingen voor een nieuwe uit 15 leden bestaande O.R. worden gehouden. De wijze waarop deze verkiezingen plaats vinden staat omschreven in het reglement van de O.R. Aangezien dit reglement in april 1985 via een 'WF-Brief' werd verspreid onder onze medewerkers, leek het de redactie goed om de belangrijke punten met betrekking tot de verkiezingen nog eens onder uw aandacht te brengen. De heer A. J. van der Helm, heeft hiertoe onderstaande samenvatting opgesteld. Wij hopen dat zoveel mogelijk medewerkers aan de komende verkiezingen zullen deelnemen zodat ook de nieuwe O.R. een goede vertegenwoordiging zal zijn van het totale personeelsbestand. Overigens kunt u verdere informatie over deze verkiezingen tussen nu en de datum van de verkiezingen op de mededelingborden tegemoetzien, naast de reeds gepubliceerde berichten. Afscheid J. Kriek. Het is altijd verheugend om bij de nationale en de vele internationale kliënten, onze aloude relatie, de Koninklijke Marine, weer in de Wilton haven te kunnen zien afmeren. Tijdens een van de vele tochten van de F 814 deed zich een mankement voor in één van de twee stabilizers. Dat is door onze technische staf in enkele dagen hard en efficiënt werken verholpen. Gedurende die periode lag de F 814 op de plaats waar ook marineschepen in aanbouw afgemeerd liggen en waar in haar tijd het vliegkampschip 'Karei Doorman' de kade domineerde. Van de volgende jubilarissen en hun familie werden dankbetuigingen ontvangen. 25 jaar B. J. van Britsem, J. P. Ouwens, M. J. Rutteman, A. Schaarman, G. Wijnhorst, G. N. Winters, L. L. J. van de Water. 40 jaar C. L. van den Nouwland, P. Quak, M. J. Schoenmakers, A. H. van de Wijgaart, J. M. van Rutten i

Wilton Fijenoord Nieuws | 1987 | | pagina 15