Gezien o Vierdaagse, een zwaar karwei pagina 2 WF-Nieuws VIKING HEW itASÏM Een ander punt is, dat de verpleeg kundigen zich sinds een jaar bezig houden met het bezoeken van personeelsleden, die hun werkzaam heden moesten staken na een bedrijfs ongeval. Over deze bezoeken worden veel positieve reacties ontvangen. Verder houden de verpleegkundigen zich bezig met het afnemen van gehoor- testen, in samenwerking met de RBGD te Hoogvliet, waarbij Wilton-Fijenoord is aangesloten. De RBGD - Regionale Bedrijfs-Geneeskundige Dienst - houdt zich onder andere bezig met preventieve gezondheidszorg; voorts vinden er aanstellingskeuringen en periodieke onderzoeken plaats. Deze dienst heeft dokter Klop voor Wilton-Fijenoord beschikbaar gesteld, die op drie ochtenden in de week, op maandag, woensdag en vrijdag van 09.00-12.00 uur spreekuur houdt bij de Medische Dienst W.F. Het spreekuur heeft uitsluitend plaats op afspraak en betreft personeelsleden met lichamelijke of psychische klachten die bekend zijn bij de huisarts, doch die problemen blijven opleveren met de werk-situatie/- omstandigheden. Op het bedrijfsspreekuur worden uit genodigd, werknemers die langer dan drie maanden ziek zijn geweest en zich weer arbeidsgeschikt hebben gemeld. Met een gedeeltelijk nieuwe personeels bezetting en een nieuwe locatie zijn we een nieuwe periode ingegaan, waarbij we de periode op de oude locatie afsluiten. We gaan er met veel werkplezier tegen- Uw verslaggever had zich op vrijdag middag 24 juli van een pracht plaats verzekerd voor zijn groot-beeld kleuren t.v. Het was behaaglijk in de kamer en hij genoot van zijn thee. En daar was de aankondiging van de bruingebrande presentatrice, 'live verbinding met Nijmegen, voor de feestelijke binnenkomst van de vier daagse wandelaars'. Onder dreigende wolken en hier en daar wat regen en wind, marcheerden de ruim 25.000 overgebleven wandelaars enthousiast de St. Annastraat af. Uw kijker zag dat allemaal met veel respect voor zich voltrekken, de blijde intocht. De t.v.-reportage gaf ook nog wat interessante informatie onder meer 3000 uitvallers, 25.000 blaren; bloed, zweet en tranen en tenslotte het verbruik van 130 kilometer pleisters. Toen is uw kijker aan het rekenen geslagen. Ruwweg betekent dit vijf meter pleister per blaar of vijf meter pleister per wandelaar. Ongelooflijk. Dat bij die feestelijke intocht ook vier Wilton- Fijenoorders betrokken waren zal u ook niet verbazen. Na al die ontberingen is dit een grandioze prestatie die alle glorie verdient. Mijn oprechte felicitaties gaan dan ook naar de heren B. J. Haga, J. B. Klijn, H. M. Verboon en C. Meerman. aan en hopen op een prettige samen werking met alle disciplines op de werf. Tot slot willen we van deze gelegenheid gebruik maken iedereen te bedanken voor de prettige samenwerking gedurende de voorbereidingen van en tijdens de verhuizing zelf. J. R. Herder Medische Dienst i i I

Wilton Fijenoord Nieuws | 1987 | | pagina 2