Pride of Kent/Pride of Canterbury In memoriam WF-Nieuws pagina 11 21-09-1987 B. C. Goedegebuure scheepsaanbouwer 11 dienstjaren. Deze Ro/Ro auto/passagiersveerboot van P&O Ferries kwam op 3 oktober aan onze werf voor het laten uitvoeren van zeer uitgebreide en gevarieerde werk zaamheden. Het schip met de oude naam 'Spirit of Free Enterprise' van Townsend Thoresen onderging in ieder geval uiterlijk een volledige gedaante verandering. Door het grote assortiment werkzaam heden kwamen alle vakgroepen van WF en vele onderaannemers flink aan hun trekken. In en om dok 7 was het dan ook enkele weken een enorme drukte van hard werkende mensen. Om dit alles in goede banen te leiden is er ook een enorme inspanning door het toezicht verricht. Ook de (assistent)bedrijfsleiders hebben hier een forse bijdrage aan geleverd en er zijn dan ook heel wat overuurtjes in gaan zitten! Na een succesvolle proeftocht op de rivier, vertrok het schip op 24 oktober definitief van onze werf. Op 27 oktober kwam de 'Pride of Canterbury' in dok 7 voor werkzaam heden van dezelfde aard, maar wellicht van nog grotere omvang. Dit schip vertrok weer op 18 november. Op bijgaande foto's zijn beide schepen nog eens te zien. Jammer dat de nieuwe blauwe kleuren hier niet op te zien zijn, of, afhankelijk van de smaak, toch niet zo jammer? Na een korte afwezigheid is geheel onverwacht, in de leeftijd van 28 jaar, op 21 september jl. overleden Bud Goedegebuure. Hij was na de Bedrijfsschool 9 jaar in ons bedrijf werkzaam als ijzerwerker in de scheepsbouw op de lasvloeren van de afdeling Nieuwbouw. Bud stond bekend als een zeer rustige en stille werker en was graag gezien bij zijn superieuren en collega's. Zijn overlijden betekende een grote schok voor veel van zijn collega's. De onderneming verliest in hem een gewaardeerd medewerker. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw en kinderen, die doorzijn heen gaan het zwaarst getroffen worden. Mogen zij de kracht vinden dit grote verlies te dragen. Wij zullen Bud in blijvende herinnering houden. 06-10-1987 A. Offermans baas pneum. met. bew. oud-werknemer, 77 jaar 33 dienstjaren 12-10-1987 R. Gulec stellingmaker 14 dienstjaren Op 12 oktober jl. is tijdens zijn vakantie in Turkije de heer R. Gulec overleden. Hij is slechts 44 jaar geworden.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1988 | | pagina 11