Ir WF-Nieuws pagina 13 De heerM. Bergwerff en echtgenote. De heer P. v. d. Kuil en echtgenote. Ter gelegenheid van Koninginnedag werden op vrijdag 28 april 1989 in het gehele land op de daarvoor bestemde plaatsen, meestal de stadhuizen, door onder andere de Burgemeester, de Koninklijke Onderscheidingen uitgereikt. Hoewel over deze traditionele gebeurtenis vele meningen bestaan, is het voor diegenen, die een dergelijke onderscheiding ontvangen toch altijd een bijzondere ervaring om op deze wijze in het zonnetje te worden gezet. Zo mocht op deze dag een zestal WF-ers en ex-WF-ers in aanwezigheid van veelal echtgenotes en overige familieleden op het stadhuis van hun gemeente of andere locatie uit handen van de Burgemeester, na een sympathieke en persoonlijke toespraak, de door Hare Majesteit verleende onder scheiding in ontvangst nemen. In de Aula van het Stedelijk Museum te Schiedam, waar schrijver van dit artikel zelf getuige van mocht zijn, werd aan drie werknemers de Eremedaille, verbonden aan de Orde van Oranje- Nassau door Burgemeester Scheeres uitgereikt. Het betrof de heren J. A. Steijl, administrateur Bedrijfsdienst, J. H. van Gils, voorheen afdelingschef Nieuwbouw Montage en P. van der Kuil, voorheen werkvoorbereider/calculator. In de Burgerzaal van het Stadhuis te Vlaardingen ontving de heer G. Dröge, crediteuren-administrateur bij de afdeling FEZ, uit handen van Burgemeester Van Lier de Eremedaille, waarna als traditie in Vlaardingen, zijn Hoofd van Dienst, de heer D. J. van Leenen nog enige woorden tot hem kon richten. In Rotterdam werd door Burgemeester Peper in de Gemeentelijke Burgerzaal de Eremedaille bevestigd op de revers van de heren J. P. Hendriks, fitter- De heer G. Dröge. pijpenmonteur bij de Reparatie-afdeling en G. J. van Londen, voorheen Nieuw bouw projectbaas. Namens de werf was de heer D. Schuurman, thans directeur van ons bedrijf, hierbij aanwezig. Op 26 mei werd, tijdens zijn verlof in Nederland, de heer Bergwerff uit genodigd om op het Stadhuis te Vlaardingen te verschijnen waar hij, in gezelschap van echtgenote en dochter, de officiële Eremedaille, door Burgemeester Van Lier, kreeg opgespeld. B. J. Haga De heer J. A. Steijl. De heer G. J. van Londen. De heer J. P. Hendriks. De heer J. H. v. Gils en echtgenote.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1989 | | pagina 13