WILTON FIJENOORD NIEUWS "O <0 c 0) y |mm« Beste mensen. Mijn afscheid van Wilton-Fijenoord was voor mij een onvergetelijke gebeurtenis. Dat begon al op donderdagmiddag toen ik afscheid heb genomen van de relaties van buiten Wilton-Fijenoord en nog eens bevestigd heb gezien dat ons bedrijf zich onder moeilijke omstandigheden vele vrienden heeft gemaakt. Het onbetwiste hoogtepunt was uiteraard het afscheid van u allen op vrijdagmiddag. Het feit alleen al, dat de Ondernemingsraad dit, bekwaam ter zijde gestaan door de heer Jonker, heeft willen organiseren, deed mij bijzonder veel genoegen. Het is voor mij een bewijs van het feit dat wij elkaar, juist onder moeilijke omstandigheden, hebben weten te vinden en ik hoop en verwacht dat die principiële eens gezindheid behouden zal blijven. De vormgeving van mijn afscheid, het mooie weer, de grote tent waarin ruim plaats was voor iedereen, de dixieland band en de vaste en vloeibare consumpties stonden garant voor een goede stemming. Ik heb u gezegd dat ik een gelukkig mens ben, ik heb met plezier gewerkt, ook al was het niet altijd leuk. Het was en bleef een vak van oud ijzer en jonge jenever, van ruwe taal met soms ruwe maar altijd eerlijke mensen. Ik ben blij dat ik met u heb mogen werken en ik dank u allen dan ook zeer. Ook hier wil ik eindigen zoals op vrijdagmiddag: leve Wilton-Fijenoord. B. J. A. Sluis beide vouwfietsen, en de wijze waarop deze werden aangeboden, deden de deur dicht. De toespraak van de heer Jonker gaf op de van hem bekende kernachtige wijze het wezen van onze samen werking weer en het afscheidsgeschenk, de door de heer Zagwijn 41 IS 50ste jaargang no. 2 - september 1989 3 maandelijks Nieuws Magazine

Wilton Fijenoord Nieuws | 1989 | | pagina 1