:on. Fpjenoord. LENAAR tel: Opening tennisbanen Voetbalwedstrijd Management Team - Bedrijfsledengroep •mm TOEKOMST KOM NAAR ONZE BEOH'JfSSCHOOL VLAARDINGEN 3415. pagina 10 WF-Nieuws Op woensdag 16 mei jl. werden de nieuwe tennisbanen officieel geopend. Nadat bekend was geworden dat de westzijde van de werf van Wilton- Fijenoord afgestoten zou worden, werd aan de afdeling Tennis een nieuwe plaats op het oostelijke deel van het terrein toegewezen. Op deze nieuwe lokatie werd in oktober 1989 begonnen met de werkzaamheden. Thans, na ruim een half jaar van noeste arbeid, hoofd zakelijk door zelfwerkzaamheid van de leden, liggen er weer twee mooie tennis banen met een kantine en kleedlokalen. Na de openingsspeeches van de voor zitter van de afdeling tennis en de heer Bekius, voorzitter Hoofdbestuur van de Personeelsverenigingen, verrichtte de heer Jonker de officiële opening met behulp van, hoe kan het ook anders, een tennisbal en een tennisracket. De vele belangstellenden genoten hierna nog van het mooie weer en een drankje en een hapje. Hanneke van der Burg Op 23 mei jl. vond een voetbalwedstrijd plaats tussen vertegenwoordigers van het Management Team en van de Bedrijfsledengroep. Het Management Team werd aangevoerd door onze Directeur daarbij geassisteerd door zijn Adjunct en het team van de Bedrijfs ledengroep door de Voorzitter van de OR geassisteerd door de Secretaris. Hoewel er door het Management Team tevoren flink geoefend was, voornamelijk op papier, bleek het team van de Bedrijfsledengroep het sterkste. Door fanatiek verdedigen werd een verlies met dubbele cijfers voorkomen. De scheidsrechter, in het dagelijks leven achter het stuurwiel, hield de spelregels goed in de gaten zodat er geen onreglementaire zaken plaatsvonden. De wedstrijd werd dan ook zonder blessures afgesloten. De prima ontvangst op het HSC-terrein in Vlaardingen en de nabeschouwingen achteraf in de kantine deden het verlies van het Management Team snel vergeten. De winst van het Team van de Bedrijfs ledengroep werd nog eens benadrukt door de uitreiking van een fraaie wisselbeker. Al met al een sportieve en vooral gezellige bijeenkomst die om een jaarlijkse herhaling vraagt.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1990 | | pagina 12