WILTON O /T^ FIJENOORD (IaR) NIEUWS W Koninklijke onderscheidingen verleend ter gelegenheid van de verjaardag van Hare Majesteit de Koningin 3 maandelijks Nieuws Magazine 51 ste jaargang no. 2 - juli 1990 Vier medewerkers van Wilton-Fijenoord werden vrijdag 27 april 1990 onder scheiden met de ere-medaille, verbonden aan de Orde van Oranje- Nassau, ter ere van hun 40-jarig dienst verband bij de onderneming. De uitreikingen vonden plaats in de gemeenten Schiedam en Spijkenisse door de burgemeesters. In Schiedam werd de ere-medaille uitgereikt aan de heren: M. Noordijk, T. J. Rietveld, K. van der Waal. De uitreiking vond plaats in het Proveniershuis. In Spijkenisse werd de ere-medaille uitgereikt aan de heer A. J. T. van Loenen. Dit geschiedde in het Gemeentehuis te Spijkenisse. De uitreikingen, zowel in Schiedam als in Spijkenisse, zijn bijgewoond door leidinggevenden van WF van de betreffende afdelingen. In Schiedam werden de gasten ontvangen door de burgemeester, de heer R. Scheeres. Deze hield een inleidend gesprek over de geschiedenis en de traditionele aspecten van het Proveniershuis, waarvan de oudste vermelding stamt uit 1468, toentertijd genoemd als 'sieckhuys' of Leprooshuis. Na dit boeiende relaas vond de uitreiking van de ere-medailles plaats, terwijl door de burgemeester aan een ieder een persoonlijk woord werd gewijd. Hierna werd gelegenheid gegeven tot feliciteren onder het nuttigen van een drankje en een hapje. Ook in Spijkenisse werd de uitreiking van de ere-medaille een plechtig gebeuren, waar nog met voldoening aan kan worden teruggedacht. mevrouw F. Koome Heer T. J. Rietveld. Heer K. van der Waal. Heer A. J. T. van Loenen. Heer M. Noordijk.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1990 | | pagina 1