Jubileu pagina 6 WF-Nieuws De heer Van Leeuwen overhandigt het vererend getuigschrift aan de heer A. van der Spek, projectbaas koperslagers/fitters, 25 jaar. De felicitaties voor de heer J. Verhoev van zijn nieuwe bedrijfsleider de heer Biommers. RECTIFICATIE Directeur Schuurman, speldt het gouden WF-insigne met robijn op bij de heer Ft. L. Meydam, terrein/werkplaatsverzorging, 40 jaar. De heer J. Verhoev, elektromonteur, 25 jaar, ontvangt de gouden speld, vererend getuigschrift en de enveloppe uit handen van de heer Kleywegt. De heer W. Noordzij, machinale brander, 25 jaar, krijgt het gouden WF-insigne opgespeld door de heer Schuurman. De heer en mevrouw F. J. J. van der Wolf worden ontvangen in de hal. Directeur Schuurman speldt de heer C. van Leeuwen, bedrijfsleider, 25 jaar, de gouden WF-speld op. Acht jubilarissen, sommigen vergezeld door hun echtgenote met of zonder kinderen, anderen begeleid door ouders of goede vrienden, bedrijfsleiding en OR-afgevaardigden vormden het gezelschap dat op 30 augustus werd verwelkomd door direkteur Schuurman namens alle personeelsleden van de werf. De heer Schuurman merkte in zijn openingswoord op dat alle acht jubilarissen eind augustus, 25 jaar geleden hun carrière bij de Bedrijfs- school waren begonnen. 'U heeft in die jaren zestig de bloei van Wilton- Fijenoord mee mogen maken en wellicht hiertoe bijgedragen. Nu behoort u tot de kernbemanning die onze werf mede uit het slop heeft gehaald en door uw inzet en vakmanschap op de plaats heeft gebracht waar we nu zijn en horen'. De heer Schuurman besloot zijn inleiding met te wijzen op de belangrijk heid om als werf een eigen Bedrijfs- school te hebben met het oog op de continuïteit van het vakmanschap. Dit betekent ook een volledig bezette Bedrijfsschool met meisjes en jongens die een beroep willen uitoefenen in de scheepsbouw. En die kansen zijn weer volop aanwezig, zeker bij Wilton- Fijenoord. De heer Kleywegt, had de eervolle taak zeven jubilarissen met samen 175 dienstjaren meer persoonlijk en in detail toe te spreken. Hieruit bleek dat de overeenkomst van de jubilarissen enkel lag in het gelijktijdig beginnen op de school en uiteraard gelijktijdig het

Wilton Fijenoord Nieuws | 1990 | | pagina 6