Ingezonden mededeling Nieuwe Machinefabriek Dankbetuigingen WF-Nieuws pagina 7 Initiatiefnemer S. J. Loos Indien u het prettig vindt oud collega's nog eens te kunnen ontmoeten, dan bestaat hiervoor de mogelijkheid op woensdagmorgen 9 oktober aanstaande om elf uur. De eigenaar van eetcafé 'Zeebeer', de heer Rob de Lange, Maasboulevard 3 te Schiedam, is bereid gevonden u die ochtend vanaf elf uur te ontvangen. Indien hiervoor voldoende belangstelling blijkt - of zal blijken - te bestaan, is de mogelijkheid aanwezig deze koffie- bijeenkomst te herhalen op elke eerste woensdag van de maand, zelfde plaats en tijd. Uiteraard zullen de gemaakte kosten voor eigen rekening zijn. Van de volgende jubilarissen en hun familie werden dankbetuigingen ontvangen. De bijgaande foto's geven u een indruk van de nieuw gebouwde L-hal. Men vordert gestaag met het plaatsen van de nieuwe en oude machines, zodat het duidelijk is, dat men met een machinefabriek te maken heeft. Ook de voortgang in de K-hal is goed. De grote fundaties zijn gestort en de nieuwe plaatkotterbank is bij Sacem in Spanje getest en afgenomen, zodat we deze grote bank binnenkort bij WF kunnen verwachten en bewonderen. Het testen en afnemen van de nieuwe Sacem tafelkotterbanken gaat binnen kort plaatsvinden. Het personeel, dat met de nieuwe CNC gestuurde banken te maken gaat krijgen, wordt daarvoor opgeleid. Deze training bestaat uit twee opleidingen, namelijk: a. Programmeren met de bestaande software. b. Programmeren met behulp van de door Heidenhain geleverde installaties. De bovenstaande opleidingen verlopen op het ogenblik geheel volgens planning. Vijfentwintig jaar C. Marcus S. C. M. Oorschot J. M. Rissema M. G. Schaap Veertig jaar J. H. Kalee Onderstaande medewerkers hebben het dienstverband beëindigd. J. M. C. Groeneweg B. van der Put A. C. Dingemans A. G. Dingenouts N. Leyendekkers scheepsmetaalbewerker monteur/bankwerker projectbaas doktimmerman/verhaler plaatsvervangend bedrijfsleider per 31-08-1991 per 31-08-1991 per 30-09-1991 per 30-09-1991 per 30-09-1991

Wilton Fijenoord Nieuws | 1991 | | pagina 7