Jubilei pagina 8 WF-Nieuws De heer G. P. Bast, koperstager/pijpen- bewerker, vijfentwintig jaar, krijgt het goud opgespeld door de heer D. Schuurman. De heer J. M. Rissema, machinale metaal bewerker, vijfentwintig jaar, ontvangt zijn gouden WF-insigne. De heer D. Schuurman speldt het gouden WF-insigne op bij de heer C. Marcus, monteur-bankwerker, vijfentwintig jaar. Van links naar rechts: de heer S. C. M. Oorschot, scheeps- metaalbewerker, vijfentwintig jaar, mevrouw F. Koome en de heer D. Schuurman. Het was een prachtige zomermiddag in september met een temperatuur van circa 24 graden Celsius. Echter, de binnentemperatuur van de kantine Kophaven was, weliswaar kunstmatig, prachtig aangepast aan de uitstraling van acht jubilarissen met echtgenotes, kinderen en bovendien een ouderpaar van een der jubilarissen. Acht gouden WF-insignes, acht vererende getuig schriften en de acht welbekende enveloppen met inhoud waren klaar gelegd. Om het geheel te completeren waren er drie prima sprekers gearrangeerd, van wie de eerste om exact drie uur het woord nam. Directeur D. Schuurman heette het gezelschap, namens de directie en het personeel, van harte welkom. Het is een jarenlange traditie dat wij halverwege het jaar een aantal ex-Bedrijfsschool- leerlingen in het zonnetje mogen zetten in verband met hun vijfentwintig-jarig jubileum in ons bedrijf. De heer Schuurman vervolgde zijn betoog met: 'Het kan niet vaak genoeg verteld worden dat het vakmanschap begint op onze Bedrijfsschool en daar zijn wij met z'n allen trots op. We moeten er ernstig rekening mee houden, dat door de verhoogde uitstroom van ons personeel door de SUM er de komende jaren een nog grotere claim op de school komt te liggen, een school die de enige in zijn soort is op de noordoever van de Waterweg. Op dit moment zijn wij bezig de nodige fondsen te vergaren voor een algehele 'facelift'. Wilton zal er alles aan doen om de school in deze regio te blijven promoten om daarmee de krapte op de arbeids markt op te vangen, maar ook om de jongens en meisjes de weg te wijzen naar een unieke opleiding voor een unieke bedrijfstak met toekomst'. Met deze vreugdevolle verwachting besloot de heer Schuurman zijn

Wilton Fijenoord Nieuws | 1991 | | pagina 8