Nieuwe collega's Twee dames werkzaam in onze produktie-afdelingen Miranda Broeders 29 januari 1973 WF-Nieuws pagina 19 In het algemeen worden nieuwe collega's voorgesteld en geïntroduceerd in die afdelingen waarmee zij direct of soms indirect te maken krijgen. Vanaf dit eerste nummer in 1992 van het WF-Nieuws zal een nieuwe rubriek worden opgenomen waarin nieuwe Mevrouw A. C. Blokland Functie: Medewerkster Financiële Administratie In dienst: 1 januari 1992 Sedert 1 maart 1971, dus nu al weer twintig jaar, werkt mevrouw N. Pauw bij Wilton-Fijenoord. Zij is kraanbestuurster en heeft dus een goed overzicht over de mannengemeenschap zoals een scheepswerf nu nog steeds is. Op 1 juni 1991 trad opnieuw een vrouw toe tot de produktie-afdeling, namelijk een vrouwelijke ex-leerling van de Bedrijfsschool De redactie van het WF-Nieuws vroeg haar hoe zij het vond om bij WF te werken en hier volgt haar relaas. Ik ben begonnen in 1989 op de Bedrijfs school Wilton-Fijenoord in de opleiding Lassen. De opleiding werd gegeven door de heer Larijn en de heer Van der Reyken. Ik heb theorie gevolgd bij Streekschool Rijnmond Noord en stage gelopen op het bedrijf Wilton-Fijenoord in de Fitterij en de Scheepsbouwloods. Maar ook bij het bedrijf HCG in Schiedam en bij Machinefabriek Kreber in Vlaardingen. Mijn ervaringen waren goed en ik werd goed opgenomen in de groep. collega's worden voorgesteld, zodat iedereen op de hoogte is, ook op die afdelingen, die in het algemeen weinig contact zullen hebben met de 'nieuwelingen'. In dit nummer stellen wij drie nieuwe collega's voor: Heer R. C. van der Burg Functie: Elektrisch handlasser Staalgroep Buiten In dienst: 1 janauri 1992 De heren Van der Burg en Demir hebben in 1990 hun opleiding aan de Bedrijfsschool van Wilton-Fijenoord met succes voltooid en zijn dus niet geheel onbekend bij WF. Heer N. Demir Functie: Draaier in de Machinefabriek In dienst: 1 februari 1992 Ik heb in 1990 mijn examen afgelegd, ben helaas voor theorie gezakt maar voor de praktijk geslaagd. Ik ben op 1 juni 1991 in dienst getreden bij het bedrijf zelf. In het begin wel even wennen, want ik had nog nooit op een schip gewerkt. Het bevalt me uitstekend en ik ben blij dat ik lasser geworden ben. Ik kan het goed vinden met collega's en bazen. Het is een zeer leuke werksfeer en ik word goed geholpen door collega's en bazen. Ik raad het andere vrouwen ook aan om dit te doen. Verder wil ik iedereen bedanken, die me geholpen heeft en het mogelijk heeft gemaakt voor me, om hier te kunnen werken. Bedankt!!!

Wilton Fijenoord Nieuws | 1992 | | pagina 19