WILTON FIJENOORD NIEUWS va Bezoek van Mr. Pieter van Vollenhoven In dit nummer 3 maandelijks Nieuws Magazine 53ste jaargang no. 1 - maart 1992 Op 25 februari jl. legde Mr. Pieter van Vollenhoven een werkbezoek af bij de Scheepvaartinspectie in Rijswijk. De doelstelling van het bezoek was, de heer Van Vollenhoven een indruk te geven van het werk van de Scheep vaartinspectie, met name werden de aktiviteiten van de afdeling Port State Control extra belicht. Port State Control houdt zich voor namelijk bezig met de controle op de veiligheid van het schip en haar bemanning. Een onderdeel van dit werk bezoek was een inspectie aan boord van een zeeschip. Hiertoe werd het m.s. Mainit Bay geselecteerd die voor reparatie in dok vier bij WF lag. De heer Van Vollenhoven werd bij WF door onze directie in de villa ontvangen. Zoals bekend, is de heer Van Vollen hoven in Schiedam geboren en getogen, zelfs op vrij korte afstand van de werf. Na een kopje thee en een korte toelichting op de werfaktiviteiten, begaf het gezelschap zich naar het uit eindelijke doel van het bezoek: het m.s. Mainit Bay in dok vier. WF voert aan het m.s. Mainit Bay een omvangrijke staalreparatie aan de bodem uit. Deze keer was er geen gelegenheid om de heer Van Vollen hoven alles te laten zien. Er is een afspraak gemaakt voor een toekomstig bezoek waarin daar wel de gelegenheid voor is. Dit maal wilde de heer Van Vollenhoven ook wat tijd over houden voor een, niet geplande, autorit door zijn geboorteplaats! pag. Gezien op de werf 6 Informatie voor oud-werknemers 8 De persoon achter 9 Nieuwe ambulance in gebruik 10 Wilton-Fijenoord-prijs in het kader van de aktie 'Orde en Netheid' 11 Nationale Open Dag Kies Techniek 1992 12 WF voor een groen milieu 13 Jubileumviering 14 Brand in oude Hoofdkantoor 15 Vijfenvijftig jaar geleden 16 Nieuwe collega's 19 Twee dames werkzaam in onze produktie-afdeling 19 Ideeënbus 20

Wilton Fijenoord Nieuws | 1992 | | pagina 1