de Werf Voortgang werkzaamheden aan de walreservedelen- pakketten 019 en 020 in de Machinefabriek II11'!" WF-Nieuws h *- - si® GLOBAL L ING WF-Nieuws pagina 7 VA O nopc Hoofdredacteur/ Voorzitter Redactie Commissie W. G. E. Valk Redactieleden: B. H. Baert A. J. Blommers G. N. Winters E. H. van Leeuwen J. H. van Leuven H. L. Maathuis R. van Vlier Medewerker: A. Blom Werktuigbouw Werkplaatsen Fitters Produktie Marketing P&O Kranen Fotografie Kopij volgend nummer: Vóór 1 augustus 1992 Nu de Machinefabriek nieuwe stijl gerealiseerd is, gaat ook de voortgang aan de nog onderhanden zijnde werk zaamheden voor bovenstaande opdrachten voor walreservedelen 'Sea Dragon/Sea Tiger' door. Terwijl pakket 019 in de eindfase zit, hoewel nog 2 complete remcilinders moeten worden samengesteld in onze afdeling Bankwerkerij, komen de werk zaamheden voor pakket 020 nu pas goed op gang. In de lascabine wordt bijvoorbeeld een beschermkap voor de luchtinlaattopklep samengesteld, die verder bewerkt moet worden op de carousseldraaibank. Ook is er de materiaalaanvoer voor klephuizen, hefbomen en spline-assen, die bewerkt worden in onze machinale afdeling. Op een later tijdstip worden ze in de bankwerkerij tot complete eenheden als onder andere een topklep, uitlaatkleppen Bibo en Bubo en voor hydraulische bewegingen van de kleppen samengesteld. Van de kleppen zijn de tekeningen reeds in de Machinefabriek. Voor de bewegingen worden deze momenteel gereedgemaakt. Tevens is nu ook een gedeelte van de tekeningen voor door voeringen, pluggen, koppelingen en andere diverse losse onderdelen in bewerking genomen. Voor de Machinefabriek is dit, buiten de reparatiewerkzaamheden, nog een geweldige klus en een uitdaging. C.van Veen MONROVIA TANKERH3 DOUGLAS

Wilton Fijenoord Nieuws | 1992 | | pagina 7