Ideeënbus De persoon achter 1. WF-Nieuws pagina 13 Ook in deze uitgave van het WF-Nieuws is het verheugend u weer op de hoogte te kunnen brengen van de uitreiking van een beloning. Het betreft hier een beloning van f 150,- voor de heer J. C. W. Huyers. De uitreiking heeft plaatsgevonden door de heer E. H. van Leeuwen in de eerste week van juli. Het idee waar het hier om gaat, is een pakkingsnijder die als volgt door de Ideeënbuscommissie werd beoordeeld: - geeft geen tijdsbesparing. - is niet oorspronkelijk. - geeft wel een kwaliteitsverbetering. Het is moeilijk een besparings berekening te maken, omdat de pakkingsnijder geen tijdsbesparing tot gevolg heeft. Het feit dat de pakkingsnijder in deze vorm ook aan boord van een schip is gesignaleerd, maakt dat het geen oorspronkelijk idee is. Hoewel deze argumenten zich niet direkt lenen voor een beloning, is de commissie van mening dat de pakking snijder een aanzienlijke verbetering geeft aan het te maken produkt. Tevens is de commissie van mening dat door de oplettendheid van de heer Huyers, Wilton-Fijenoord nu in het bezit is van een dergelijke snijder en dit vond zij dan ook zeker een beloning waard. P. T. de Weerdt In het WF-Nieuws wil de redactie elke keer een persoon een paar vragen stellen om deze beter te leren kennen. De volgende 8 vragen kenmerken deze rubriek 1. Wat is uw naam? 2. Hoe ziet uw gezinssamenstelling eruit? 3. Hoelang bent u werkzaam bij Wilton-Fijenoord? 4. Wat is uw functie? 5. Heeft u iets leuks of dramatisch meegemaakt in uw functie? 6. Wat zijn uw hobbies en vertel er iets over? 7. Wat vindt u van het bedrijf Wilton-Fijenoord? 8. Heeft u tot slot een goede raad? Hans van der Vaart. 2. Echtgenote en één dochter. 3. Ik ben in 1969 begonnen bij de Nieuwe Waterweg. Na sluiting van deze werf, ben ik door WF in 1980 overgenomen. 4. Mijn functie is chauffeur op een luxe wagen. Dat betekent: het rijden van directie, inspecteurs en Wilton-Fijenoor- ders door binnen- en buitenland. 5. De mindere leuke dingen in ons werk zijn soms het vroege aankomen op Schiphol van de inspecteurs en het daarbij behorende wachten door vertragingen en het nooit weten hoe laatje 's avonds thuiskomt. 6. Mijn hobby is het rapporteren over voetbal-scheidsrechters op zondag in de KNVB en 's zomers maak ik in het weekend graag gebruik van mijn caravan. 7. WF is een goed bedrijf. Let wel, er zijn bedrijven waar het beter is, maar er zijn veel meer bedrijven waar het veel slechter is om te werken. Dat merk je als je eens ergens anders wilt gaan solliciteren. 8. Een goede raad is erg moeilijk te geven in deze tijd van economische teruggang, maar ik hoop dat het onze werf nog lang goed mag gaan.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1992 | | pagina 13