De persoon achter WF-Nieuws 1. WF-Nieuws pagina 17 In het WF-Nieuws wil de redactie elke keer een persoon een paar vragen stellen om deze beter te leren kennen. De volgende acht vragen kenmerken deze rubriek. 1. Wat is uw naam? 2. Hoe ziet uw gezinssamenstelling er uit? 3. Hoelang bent u werkzaam bij Wilton-Fijenoord? 4. Wat is uw functie? 5. Heeft u iets leuks of dramatisch meegemaakt in uw functie? 6. Wat zijn uw hobbies en vertel er iets over? 7. Wat vindt u van het bedrijf Wilton-Fijenoord? 8. Heeft u tot slot een goede raad? Cok Bot. 2. Ik ben vrijgezel, alleenstaand dus. 3. In november 1970 ben ik op de afdeling Financiën Administratie begonnen en heb diverse functies binnen deze afdeling gehad. 4. Mijn huidige functie is chef Salaris administratie en Tijdverantwoording. Deze afdeling bestaat uit vier personen, die de tijdkaarten registreren, ziek meldingen verwerken en de salarissen uitbetalen. Ook het kassierswerk valt hieronder. Daarnaast zit ik namens het CNV sinds begin 1988 in de Onder nemingsraad. Dit geeft je weer een geheel andere kijk op situaties die binnen een bedrijf als WF kunnen voor komen. Via de OR heb ik zitting in enkele commissies. Tevens ben ik namens het bedrijf lid van het bestuur van het Willy Wilton Fonds. Hiervoor voer ik de administratie. 5. Dramatisch is natuurlijk geweest de ontslaggolf in 1988, waarbij ik net nadat ik een collega die zojuist was ontslagen thuisgebracht had, zijn vader aan de telefoon kreeg die zijn zoon te spreken vroeg en aan wie ik toen het gebeurde vertellen moest. Een van de leuke dingen is, dat wij met het grootste gedeelte van onze afdeling een paar keer gezamenlijk uit eten en zwemmen geweest zijn, wat door iedereen als erg plezierig ervaren is. 6. Ik voetbal nog steeds elke zaterdag in het zevende elftal van Zwaluwen. Tevens ben ik sinds enkele jaren lid van de tennisvereniging WF waaraan ik ook veel plezier beleef. Een iets minder vermoeiende hobby heb ik ook nog, namelijk postzegels verzamelen. 7. Wilton-Fijenoord is een bijzonder bedrijf, waar veel mogelijk is of gemaakt wordt. Men heeft intern best weieens kritiek op elkaar maar naar buiten toe is men weer een eenheid. 8. Ik hoop dat iedereen van hoog tot laag, dus wat iemands functie ook is, begrijpt dat we allemaal elkaar nodig hebben om Wilton-Fijenoord, maar vooral onszelf, goed te laten functioneren. Hoofdredacteur/ Voorzitter Redactie Commissie W. G. E. Valk Redactieleden: B. H. Baert Werktuigbouw A. J. Blommers Werkplaatsen H. K. König Marketing E. H. van Leeuwen Produktie J. H. van Leuven Marketing H. L. Maathuis P&O J. F. H. Meulenkamp Scheepsbouw G. N. Winters Fitters Medewerker: A. Blom Fotografie Kopij volgend nummer: Vóór 15 februari 1993

Wilton Fijenoord Nieuws | 1992 | | pagina 17