m.v. 'Chi Innovator' Kerstavond 1993 Van de redactie WF-Nieuws pagina 3 Begin van dit jaar slaagde Wilton- Fijenoord erin om onder zware concur rentie een groot project te boeken. Het betreft de 'Chi Innovator', een schip dat speciaal is omgebouwd voor het vervoer van geraffineerde suiker. Op bijgaande foto's ziet u de heren Haga en Sattler van TNT Shipping en onze heren Schuurman en Lubbers bij het afwikkelen van de contractuele besprekingen. Het schip zal vanaf half maart ongeveer 7 weken bij ons in dok verblijven. Wij hopen in een later WF Nieuws uit voeriger in te gaan op dit speciale project. M. v. Rijn/H. Linssen C. A. Bot. H. M. Zagwijn. W. J. van den Berg. Op kerstavond, vrijdag 24 december 1993, was het een verrassing, dat bij het naar huis gaan een heuse kerstman aan de uitgang van het bedrijf stond. Hij wenste iedereen prettige Kerstdagen toe. Vele WF'ers stopten even om de kerstman de hand te schudden. De kerstman had zijn doel bereikt, zij verlieten met een glimlach het bedrijf, op weg de donkere kerstnacht in. G. T. Theuns Door de recente OR-verkiezing is er een verschuiving ontstaan in de Redactie commissie. Afscheid genomen hebben de OR-leden J. F. H. Meulenkamp en G. N. Winters. In hun plaats zijn nu door de OR afgevaardigd de heren C. A. Bot en H. M. Zagwijn. De heer J. H. van Leuven heeft wegens drukke werkzaamheden zijn plaats beschikbaar gesteld en in deze vacature is voorzien door de heer W. J. van den Berg. De uitgetreden redactieleden danken wij voor hun inzet en de nieuwe leden wensen wij veel plezier en creativiteit toe in de functie van redactielid WF-Nieuws.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1994 | | pagina 3