Zaalvoetbal- toernooi 1994 Bazenvereniging 75 jaar Gebruik die bus! WF-Nieuws pagina 15 Op zaterdag 16 april werd voor de vierde maal het Wilton-Fijenoord zaal voetbaltoernooi gehouden in de Sport hal Margriet te Schiedam. Net als vorig jaar hadden zich weer 16 teams ingeschreven, die verdeeld over twee poules voor de ereplaatsen speelden. De nummers één van de poules, Fitters Binnen en Machine- fabriek-jeugd, speelden om de eerste en tweede plaats en de nummers twee uit de poules, Scheepsbouwloods I en Financiën en Administratie om de derde en vierde plaats. Na een 3-0 zege werd Scheepsbouw loods I derde en Financiën en Admini stratie dus vierde.Na een spannende wedstrijd, waarbij de Fitters Binnen vanuit een 2-0 achterstand enkele seconden voor tijd toch nog 2-2 maakten, moesten strafschoppen, evenals vorig jaar, de beslissing brengen. De strafschoppen werden door de Machinefabriek-jeugd het beste genomen, zodat zij toernooiwinnaar werden en de Fitters Binnen tweede. De prijzen werden dit jaar door de heer E. H. van Leeuwen, hoofd productie, aan de teams uitgereikt. De sportiviteitsprijs ging naar IJzerwerkers Buiten II en de poedelprijs was voor Serge van Gerven (Fitters Buiten). Het was ook dit jaar weer een gezellig en sportief toernooi met gelukkig weinig blessures, waardoor Harry Meijer, onze EHBO'er, minder te doen had dan vorig jaar. De teams kijken nu al uit naar het vijfde Wilton-Fijenoord zaalvoetbal- toernooi. De Wilton-Fijenoord bazenvereniging heeft op 19 april 1994 haar 75-jarig bestaan gevierd. De heer Noordzij, voorzitter van deze vereniging, sprak een welkomstwoord voor alle aanwezigen en gaf een korte terugblik op het leven van de jarige vereniging. Hij sprak de hoop uit, dat het volgende jubileum op een soortgelijke wijze gevierd zou kunnen worden. Daarna gaf de voorzitter het woord aan de heer Schuurman, die namens de staf van Wilton-Fijenoord de vereniging feliciteerde met haar 75-jarig jubileum. Hierna opende de voorzitter de feest avond, die muzikaal opgeluisterd werd door de Black Birds. Deze band speelde lekkere muziek, waarop goed gedanst werd. Er waren enkele heren die gelukkig op hun plaats gehouden werden door hun wederhelft, want tijdens het optreden van 3 Limbo danseressen kostte dat enige moeite. Na een zeer aantrekkelijk koud buffet werd de maag gestimuleerd door een optreden van de bandparodist Fini van de Lee, die een snelle spijsvertering zekerstelde. Zo rond de klok van 1 uur werd het feest als zeer geslaagd afgesloten. Het Bestuur

Wilton Fijenoord Nieuws | 1994 | | pagina 15