Barge 'Giant 3' Dankbetuigingen pagina 6 WF-Nieuws Van de volgende jubilarissen en hun familie werden dankbetuigingen ontvangen. 40 jaar J. den Breems H. E. M. Vorstenbos Op vrijdag 6 mei kreeg WF opdracht van Smit Internationale voor het vernieuwen van een gedeelte van het dek van de Giant 3. De Giant 3 is een zwaar-ladingschip zonder eigen voortstuwing. Deze bak met een lengte van 140 meter en een breedte van 36 meter wordt afgezonken en vervolgens worden er een off-shore module of segmenten van een nieuw te bouwen brug op geplaatst. De Giant 3 is zeventien jaar geleden gebouwd en bij een recentelijk survey bleek, dat de dikte van de dekbepla- tingen erg was verminderd. Hierdoor moest op korte termijn 240 ton staal vernieuwd worden. Op vrijdagavond 6 mei meerde de Giant 3 bij WF af op plaats 22/24 en werd meteen aan gevangen met het aftekenen van de te vernieuwen gedeelten en het bouwen van de stellingen. In de loop van de reparatie kreeg WF ook opdracht voor het vernieuwen van langsbalken, het repareren van verschillende huid schades en het aanbrengen van extra ravelingen. Tevens werden de trillingsdempers van de compressoren vernieuwd, werden alle dekpotten van de tankafsluiters overhaald en werden nog verschillende kleinere reparaties uitgevoerd. Door de inzet van alle afdelingen is een produktie van ruim 10 ton per dag gerealiseerd. Op 2 juli vertrok de Giant 3 - gesleept door de Smit Lloyd 12 - naar Noorwegen voor het ophalen van een off-shore module. G. van Koppen

Wilton Fijenoord Nieuws | 1994 | | pagina 6