'Chi. Innovator' SUM Nieuwe collega's 1994 1994 1994 1994 1994 1994 1994 1994 BIBO WF-Nieuws pagina 7 Nadat we u in het vorige WF-Nieuws hebben bericht, dat het contract werd getekend tussen de directie van TNT-shipping en de directie van WF, vervolgen we in dit WF-Nieuws met de uitvoering van het werk. Toen het schip aan de werf kwam, werd begonnen met het demonteren en verwijderen van de nodige constructies om het schip in het overdekte dok 6 te kunnen dokken. Dit omdat de invaar- hoogte beperkt is vanwege de rail dok dak/deur. Fliervoor werden onder andere de schoorsteen, de top van kraan nummer één en een aantal antennemasten verwijderd. Eenmaal in dok 6 zou begonnen worden met de volgende werkzaamheden: het repareren van een aantal huidschades, een vacuüm straal- en verfprogramma buitenboord, het volledig stralen en conserveren van de tien topwingtanks en de fore-peak, het in deze tanks uitvoeren van staalreparaties, het vernieuwen van het ballastleiding- systeem, het vervangen van een groot aantal machinekamerunits, het ver nieuwen van leidingwerk en het in de accommodatie vervangen van de vloer bedekking, schotten, deuren enzovoort, enzovoort. Bovendien het aanpassen van de 'suikerfabriek'. Het schip is namelijk ingericht om suiker in bulk te vervoeren en tijdens het lossen in een haven dit te laten verlopen via de fabriek waar de suiker in zakken wordt gestort en via een transportsysteem aan de wal wordt gelost. Alles te samen diende het schip na de reparatie klaar te zijn voor de reis naar Australië en diende het te voldoen aan de hoge eisen van de Australische vak bond. Tijdens het werk werden nog verschil lende aanvullende specificaties door de eigenaar aan WF afgegeven. Het werk in de accommodatie werd hierdoor nog omvangrijker en voor de werkzaam heden in de fabriek gold hetzelfde. Door alle inspanningen van de werf en de onderaannemers werd een goed karwei afgeleverd en kon het vers geverfde schip met glimmende meubels vertrekken naar de Eemshaven om suiker te laden voor India en vervolgens door te 'stomen' naar Australië. M. van Rijn, H. Linssen Onderstaande medewerkers hebben het dienstverband beëindigd. J. den Breems H. P. van Oostende S. T. C. van der Reijken H. E. M. Vorstenbos K. H. van Ekelenburg F. Garcia Crespo G. van Noordennen J. Polak machinaal metaalbewerker lastechnicus bedrijfsschoolleraar projectbaas elektromonteur monteur/bankwerker kraanrijder projectbaas per 31-03- per 31-03- per 31-03- per 30-04- per 30-04- per31-05- per 30-06- per 30-06- Gedurende de afgelopen twee maanden werden de hieronder genoemde nieuwe collega's in de werfgemeenschap opgenomen. Wij wensen hen een prettige en produktieve tijd toe. Heer R. D. M. Luesken Heer A. Nederlof Functie: Functie: Machinaal metaalbewerker Chef Inkoop In dienst: 1 mei 1994 In dienst: 1 juni 1994 Heer D. M. van der Raad Functie: Monteur Aansluitdienst In dienst: 1 juni 1994

Wilton Fijenoord Nieuws | 1994 | | pagina 7