23e Jaargang no. 5 Corresp. P. O./nl Datum oktober 1995 JAARVERSLAG VEILIGHEID, GEZONDHEID EN WELZIJN 1994 1 Inleiding In de loop van het jaar 1994 werden ten behoeve van de bevordering van de arbeidsomstandigheden in verband met uit te voeren werkzaamheden diverse activiteiten ontplooid. Het overleg over Veiligheid, Gezondheid en Welzijn (V., G. en W.), op basis van de beleidsverklaring met de daarbij behorende intentieverklaring, werd periodiek voortgezet met werknemersvertegenwoordiging en deskundigen. Door middel van achtereenvolgende behandeling van de onderwerpen, die genoemd worden in het jaarplan en het aan de orde stellen van andere belangrijke zaken, wordt ernaar gestreefd de werkomstandigheden in het kader van V., G. en W. te verbeteren. Bij de cijfermatige opsomming van de ongevallen, die in de loop van 1994 plaats vonden, werd getracht een zo goed mogelijk overzicht te geven, binnen grenzen gesteld in NEN 3047. 2Beleidsverklaring Bij het voeren van haar algemeen ondernemingsbeleid, zal Wilton-Fijenoord B.V. dit beleid mede richten op de waarborging van de veiligheid, de gezondheid en het welzijn van haar werknemers, door het scheppen van optimale arbeidsomstan digheden. Zij zal tenminste voldoen aan de wettelijke eisen, voortvloeiende uit de in Nederland van kracht zijnde veiligheids- en arbeidswetgeving en zal er bovendien naar streven zelf normen en voorschriften te formuleren en deze vast te leggen. 3Intentieverklaring De verantwoordelijkheid tot vaststelling en uitvoering van het beleid berust bij de Directie. -/-

Wilton Fijenoord Nieuws | 1994 | | pagina 15