pagina 12 WF-Nieuws Overlegsituaties Evenals voorgaande jaren werd regel matig het ARBO-beleid getoetst en nader ingevuld binnen de ARBO- werkgroep die 7 keer vergaderde. Het overleg 'deskundige diensten' waarbij directie met SBV en RBGD de continuïteit van diverse activiteiten bewaakt, vond 6 maal plaats. De WAGW-commissie, bestaande uit een afvaardiging van de O.R., P.Z. en bedrijfsarts, houdt een vinger aan de pols met betrekking tot eventuele herplaatsing van langdurig zieken en vergaderde drie keer. In 1994 is over de volgende afdelings- onderzoeken gerapporteerd: Inventariserend werkplekonderzoek januari 1994 - Brandweer Onderzoek fysieke belasting juni 1994 - Buitenbankwerkers Inventariserend werkplekonderzoek juli 1994 - Bedrijfsboekhouding - Salarisadministratie - Computerafdeling Inventariserend werkplekonderzoek oktober 1994 - Medische Dienst Door middel van een actielijst werden de aanbevelingen en adviezen per afdeling afgewerkt. Tijdens de ARBO-overleg- vergaderingen werd de voortgang van deze actielijst gecontroleerd. Diversen - De E.H.B.O. trommels werden door de E.H.B.O.-ers beheerd en door de Medische Dienst gecontroleerd. De herhalingscursus voor de E.H.B.O.-ers werd mede door de Medische Dienst georganiseerd. Hierbij werd specifiek aandacht besteed aan ongevallen en letsels die binnen de bedrijfstak veel voorkomen. Binnen deze herhalingscursus werden enige thema-/voorlichtings- avonden georganiseerd, waaronder herhalingscursus reanimatie en transportoefeningen voor het gebruik van de nieuwe schep- en kuipbran- card, waarbij instructie werd gegeven door de Bedrijfsbrandweer. - Jaarlijkse griepvaccinaties: 182 waarvan 77 bedrijfsschoolleerlingen. - In het kader van de opleiding fysio therapie (differentiatie bedrijfsfysio- therapie) werd door 2 leerlingen van de Hogeschool Rotterdam en Omstreken een onderzoek gedaan naar de fysieke belasting van de buitenbankwerker (mei 1994).

Wilton Fijenoord Nieuws | 1994 | | pagina 28