Geachte Huismoeders! a. s. Zaterdag 24 Juni Magazijn „DE ZON", alleen Hoogstraat 196. Mooie Patronen Katoentjes, Echt vanaf 57 ct. Sekeag, toptien, Saaien, Severs, lellen, Onder- en Bovengoederen, 1 Extra Aanbieding: 2X breed Vloerzeil (geglansd) met roode rug, alleen in deze opruiming, 55 Va ct. Magazijn „DE ZOUT" Wederom gevoelt het Magazijn „De Zon" zich gedrongen U allen mededeeling te doen van de opening der Corsetlijfjes in verschillende Kleuren, vanaf $y2 ct. Zware gebreide lijfjes vanaf 22% ct. Petten, Barets, Mutsen, Stroohoeden, Je Maintiendrai Dubbel Breed Stof, niet verschoten en zonder mot, vanaf 9% ct. aU Friesbont, zware kwaliteit vanaf 16 7 ct. Kinderjurken vanaf 39 ct. DAMES-HAINDSCHOENEN 5'/* ct. Doet nu uw Voordeel! Het is mij aangenaam te verklaren dat de be trekkingen van dit Magazijn met de collega's van binnen- en buiten de stad van den meest vriendschap- pelijken aard bleven op één enkel incident na omdat bij mij de zoo gunstig bekende Reclame Hemdetl van 8\'a, lO'/a, 127,. 14, 16, 22 en 27 ets. Hoogstraat 196, worden gekocht. De door mij diep betreurde oorlog van de 2 recht 2 averrechts kousen noopte mij met alle kracht op te treden en steeds te toonen dat DIE prima kOUSen alleen bij mij verkrijgbaar zijn. Niettegenstaande alles wat er wordt gedaan houdt het Magazijn zich aan het devies De prijzen en kwaliteiten blijven gehandhaafd. Het corps ambtenaren van den burgelijken stand gaf door nauwgezetheid en ijver reden tot tevredenheid trots de vele werkzaamheden die van hen vereischt werden van wege de vele huwelijken die gesloten zijn, dank zij de goedkoope UITZETTEN in dit Magazijn gekocht. In weerwil van de slechte winter en werkstaking kenmerkt de toestand van Schiedam genoegzame re den tot voldoening, bewijs de groote vraag naar alle mogelijke artikelen welke in dit Magazijn voorradig zijn. Ook dit jaar Geachte Huismoeders zal van U worden gevraagd goedkoope inkoopen te doen in deze opdat de stadsche Nijverheid bloeie en gedije. Hiermede verklaar ik de Opruiming geopend. Hieronder beknopt overzicht van eenige goedkoope artikelen S1/2 ©t« De voorradige corsetten, allen van Prima Modellen voor Spotprijzen. spot-spot goedkoop. Hl de voorradig, zoo gunstig bekend gemaakte worden in deze Opruiming bijzonder goedkoop opgeruimd. voor nog nooit geziene prijzen. WU Linnen voor Lakens 26 ets 7« Linnen voor Hemden 157, ets. Nog zeer vele goedkoope artikelen, te veel om op te noemen. TROONREDE. Groote Opruiming

Ach Lieve Tijd (tijdschrift) | 2001 | | pagina 14