MERCATOR ENIMY Wij do en mee!!! Ton Roest „EDEL WEISS" Wijkvereniging Groenoord'' SCHRIJFMACHINES Nieuw en Occasions heee! Snackbar 'f Hoefijzer A. M. de Lange Foto Studio GARAGE LANDMAN Fa. HOUTMAN DE MAGNEET Van Hees Schoenservice PLANTENTUIN Telefoon 26 69 57 I riS-Nieuws wegens vakantme IriS Bloemen Schiedam magneet drukwerk frekf tel.: 26 86 66 - 26 6178 Herenkapsalon „HAA(K" rekreatiezaal. In dit Bejaardentehuis wordt zelfs nog veel aan de lichamelijke kondities ge- daan. Er is een speciale bejaarden gym- nastiek. (Red.) Groenoord Spiegel Er wordt wel eens gezegd dat wij Ne- derlanders het zindelijkste volkje op deze aardbol zijn. Om dit te illustreren zijn verschillende voorbeelden mogelijk. Een goed voorbeeld is wel de kreet van verschillende bewoners om te komen tot het neerzetten van hondenurinoirs. Wij vrezen echter dat dit niet veel aan de huidige situatie zal veranderen. Of het zou moeten zijn dat de kinderen nu bezit zouden gaan nemen van deze urinoirs en de honden en katten hun zo dicht bij huis gelegen urinoirs in de vorm van zandbakken en speelruimten voor de kinderen moeilijk zullen prijsgeven. Ge- lukkig hebben we nog water en zeep maar erg fris is deze situatie geens- zins. In hoeverre kunnen honden(bezitters) opgevoed worden om deze voor de jeugd bestemde plaatsen te vermijden. Het zal moeilijk worden sinds zelfs ver schillende liften niet meer veilig schij- nen te zijn. Maar neem het een hond niet kwalijk wanneer hij of zij hoge nood heeft. Red. Op de tweede Pinksterdag werd er op het terrein van S.F.C. een veteranen- tournooi georganiseerd. Als U leuk voetbal wilt zien is dit de moeite waard. Er was een wisselbeker beschikbaar welke dit jaar werd gewonnen door Schiedam en als tweede eindigde HBSS, beiden kregen nog een fraaie beker om mee naar huis te nemen. Voorts was er voor iedere deelnemer een zakflacon Schiedams nat. Op 9 juni was er nog een Veteranen- tournooi op het terrein van D.H.S. Hier- over konden wij U echter nog geen uit- slag mededelen. Op 23 juni organiseert Schiedamse Boys het laatste Veteranen tournooi van dit seizoen en wel op het terrein Sport- park de Harga. Het gezamelijke terrein. Schiedamse Boys en Martinit. Wij zien U daar wel. (Red.) Afd. Foto-Film. Na al de vage geruchten omtrent het al of niet bestaan van een afdeling Foto- Film voelen wij ons nu gerechtigd hier- op te reageren met een volmondig ja. Nadat we door de C.J.V. te Schiedam in staat werden gesteld een eerste bijeen- komst te beleggen (wij hopen de cellu- loid-enthousiasten van de C.J.V. na de vakanties bij ons uit te kunnen nodigen) zijn de aktiviteiten momenteel uitge- groeid tot een wekelijkse dinsdagavond bijeenkomst in het kantoortje van de firma H G, Lagendijk hoek Obrecht- straat en Joh. Wagenaarstraat. Deze avonden, waaraan zowel fotogra- ven als filmers deelnemen, worden ge- vuld met het vertonen, en ongenadig bekritiseren van Foto's, Films en Dia's. Mede door de ontstane discussies en door eep van onze vrouwelijke leden voortreffelijk geserveerde koffie beloven deze avonden zeer produktief te zullen worden. Uit het vertoonde materiaal is ondertus- sen al wel gebleken dat de afdeling in staat zou zijn een zeer behoorlijke re portage te verzorgen. Belangstellende zijn uiteraard van harte welkom. F. Lourens. Aanmeldingsformulier Omdat wij van mening zijn dat een verenlging, bestaande uit bewoners van de wijk Groenoord voor hen van groot nut kan zijn, geef ik mij hiermede met mijn gezin op als lid van de wijkvereniging ..GROENOORD" waardoor ik mij verplicht tot de betaling van een kontributie van f 1,50 per maand. Deze kontributie wens ik vooruit te betalen m.i.v1968 en wel per maand aan de inkasseerder/per giro per kwartaal aan de inkasseerder/per giro per jaar* aan de inkasseerder/per giro* op nummer 26 75 85 ten name van K. Vlug - Bachplein 194. s.v.p. doorhalen wat niet van toepassing is. Mijn gezin is samengesteld uit de hiernavolgende gezinsleden en zij zijn ge- interesseerd in de werkgroepen welke er door mij zijn bijgeschreven. Voor deelname aan deze werkgroepen zijn wij bereid een extra kontributie te betalen. Gezinsleden geb. datum Man Vrouw Kind M/V Kind M/V Kind M/V Kind M/V Kind M/V Naam van het gezinshoofd: Adres: gelnteresseerd in werkgroep, clubs, enz. Handtekening: Ingevulde formulieren zenden aan de sekretaris, de heer N. Heijes, Bart Verhallenplein 26 Heeft U nog eigen ideeen voor aktiviteiten van deze wijkvereniging en bent U bereid hieraan daadwerkelijk mede te werken, schrijf of bel dan even naar of met een van de bestuursieden. N.B. Na betaling van de kontributie wordt de lidmaatschapskaart toegezonden. vanaf f 179,— HOOGSTRAAT 26, SCHIEDAM TELEFOON (010) 26 77 35 Voor al uw snacks Ook om mee te nemen. Schiedamseweg 41 Kefhel Voor uw Fijne banket en gebak naar Dorpsstraat 19 Kefhel Burg. Knappertlaan 211, Schiedam Tel. 26 55 74 en 26 34 93 Daf en Peugeot dealer voor Schiedam Noordmolensfraat 17 Telefoon 266233 265607 Piano- en orgelhandel Singel 114-116, Schiedam Telefoon 26 88 71 Bladmuziek - Stemmen - Reparaties Gebruikte piano's, Stereo installaties etc. Wegens uitbreiding kunnen wij direct plaatsen. enkele HANDZETTERS Wij bieden: ■W Prettige werkkring •k Goed loon dk- afwisselend werk db en nog veel meer DRUKKERIJ - UITGEVERIJ Rotterdamsedijk 279 - 281 Schiedam Telefoon 268666 na 18.00 uur 15 69 67 uitgever van dit blad Voor goede schoenreparatie Aleidastraat 50 - Schiedam Telefoon 15 70 61 U BELT WIJ KOMEN. A. WITKAMPF - Warande 127 ledera zaterdag open Telefoon 26 71 68 Speciale planten en aarde voor bloembakken Gratis advies Stoomwasserij - Chemische wasserij Schiedam Filialen: Da Costastraat 23, tel. 233840 Westmolenstraat 16-18, tel. 268519 Overschie: Oranjepiein 8, tel. 24 7164 Perfecte reparatie Eventueel vooraf prijsopgaaf TELEVISIE Nieuwstraat 45 Schiedam Eigen technische dienst Gediplomeerde technici voor Groenoord en Kefhel Geen verkoop van bloemen en planten in het oude dorp Kethel zaterdag 22 juni 1968 zaterdag 29 rjuni 1968 zaterdag 6 juli 1968 zaterdag 13 juli 1968 Voor een Modern Model en Moderne behandelingen. Maak daarom met ons een afspraak het voorkomt lang wachten. P.J. Troelstralaan 59 - Schiedam Telefoon 26 30 56

Groenoord Akkoorden | 1968 | | pagina 3