24 UUR SERVICE NICOMA m CKlcine Wij do en mee!!! De blauwe envelop akkoordjes I f##f/ 's itnkkerijen CHEMISCH REINIGEN STOPPAGE Uitsluitend kwaliteitswerk SWAMMERDAMSINGEL 79 - TELEFOON 26 98 22 OOK 's MAANDAGS GEOPEND Rotterdam: Burg. Meineszplein 25, telefoon 23 0303 filiaal boven Oostzeedijk 40, telefoon 12 49 85 De vahtititie is weer voorbij Iris Bloemen Schiedam SCHIEDAMSE H0UT- EN B0ARDHANDEL heee! Snackbar 't Hoefijzer Rijles leerling verkoopster Cen traIe Mnrnierhan th'i A.V.I. Ha meneerl Weer terug van vakantie? Goed weer gehad zeker? U bent toch naar Spanje geweest dit jaar? Ja, zo kwamen we terug van vakantie. In een goede bui, bereid er weer een heel jaar hard tegenaan te gaan. Jammer dat de sleutels onder in de kof- fer zaten. Geen ramp, we openen hem gewoon even voor de deur, ondanks de stortbui die op zulke momenten altijd hier en daar valt, meestal hier. Met een koffer vol druipnatte souveniers voor de buurvrouw die de planten en de kanarie verzorgde en de goede kennis die de hond voor zijn rekening nam strompe- len we even later al heel wat minder vrolijk de gang binnen. We hebben nog net weerstandsvermogen genoeg om de aanblik van de uitgeschoten planten en een uitgedroogde kanarie te overleven. Als dan even later de goede kennis op- belt dat de hond het prima maakt, glimt er nog slechts argwaan in onze ogen. Als je dan bij de eerste gang naar het toilet sinds de Costa del Sol de gang instaart zie je pas wat voor een berg papier zich heeft opgehoopt achter de deur en je vraagt je verbaasd af waar voor de vakantie al die rommel bleef. Een biief springt er altijd tussenuit. Al ligt hij onderop, het eerste waar we naar grij- pen is dat hatelijke blauwe kreng met opdruk: AANSLAG. En we hadden het formulier nog wel met een boekje erbij ingevuld. Het lag bij de boekhandelaar, weet u wel, vlak naast de kassa. Maar als het niet je dagelijkse werk is, blijft het toch wel moeilijk. Welnu, u bent toch lid van de wijkraad? Schrijf dan gerust de redactie van Groenoord Accoorden en leg ons uw probleem voor. Te koop aangeboden Judopak, z.g.a.n voor jongen 7 jaar. Tel. 15 75 21. Te koop gevraagd: Jongensfiets (voor jongen 9 jaar). Moet beslist in goede staat zijn. Aanbiedingentel. 15 82 47. Te koop aangeboden: Scheidsrechters tenue, shirt, broek en kousen. Tel. 15 75 21. Voor poppen reparotie 136994 bellen Wij halen en brengen zonder prijsver- hoging. Enige poppendokter in heel Zuid-Holland. Voor huwelijks-, verlovings-, visite- en geboortekaarten, prive briefpapier en enveloppen naar: Drukkerij Uitgeverij ,,De Magneet", Rotterdamsedijk 279-281, Schiedam, Telefoon 26 86 66, 26 66 70. Omdat wij van mening zijn dat een vereniging, bestaande uit bewoners van de wijk Groenoord voor hen van groot nut kan zijn, geef ik mij hiermede met mijn gezin op als lid van de wijkvereniging „G R O E N O O R D" waardoor ik mij verplicht tot de betaling van een kontributie van f 1,50 per maand. Deze kontributie wens ik vooruit te betalen m.i.v1968 en wel per maand aan de inkasseerder/per giro per kwartaal aan de inkasseerder/per giro per jaar aan de inkasseerder/per giro op nummer 26 75 85 ten name van K. Vlug - Bachplein 194. s.v.p. doorhalen wat niet van toepassing is. Mijn gezin is samengesteld uit de hiernavolgende gezinsleden en zij zijn ge- interesseerd in de werkgroepen welke er door mij zijn bijgeschreven. Voor deelname aan deze werkgroepen zijn wij bereid een extra kontributie te betalen. Gezinsleden geb. datum Man Vrouw Kind M/V Kind M/V Kind M/V Kind M/V Kind M/V Naam van het gezinshoofd: Adres: geinteresseerd in werkgroep, clubs, enz. Handtekening: Ingevulde formulieren zenden aan de sekretaris, de heer N. Heijes, Bart Verhallenplein 26 Heeft U nog eigen ideeen voor aktiviteiten van deze wijkvereniging en bent U bereid hieraan daadwerkelijk mede te werken, schrijf of bel dan even naar of met een van de bestuursleden. N.B. Na betaling van de kontributie wordt de lidmaatschapskaart toegezonden. IRIS bloemen- en plantenverkoop weer volop begonnen Elke zaferdag in het oude dorp Kethel naast de Textielhoek Voor al uw verbouwingen naar de MARIASTRAAT 20-22 - SCHIEDAM - TELEFOON 26 29 59 NA 18 UUR TELEFOON 15 9102 Gespecialiseerd in hard- en zachtboard. Vurenhout, wandbetimmering, tegels voor keuken en douchecel. Voor bouwpakkeHen 1-2-3 deurs kasten Aleidastraat 111b, tel. 15 91 02 Voor al uw snacks Ook om mee te nemen. Schiedamseweg 41 Kethel Aleidastraat 24b-Schiedam THEORIELOKAAL Joh. Sfraussplein 318 Tel. 2610 60 Mgr. Nolenslaan 776-774, tel. 265600 Op een steenworp afstand van Groenoord vi ndt U een uitgelezen collectie meubelen, woningtextiel en vloerbedekking. Wij beschikken over de mafen van alle fypen woningen van Groenoord "A Fa. Hoiitman Piano- en orgelhandel Singel 114-116, Schiedam - Tel. 262871 Bladmuziek, Stemmed, Reparaties, Gebr, piano's, Stereo installaties, etc. Broersvest 45a, vraagt voor haar patisserie Vite een Prettige werkkring Goede arbeidsvoorwaarden Aanmelden bovenstaand adres, vragen naar de heer Schippers. Natuursteen scherven vanaf f 5,— per m2, marmer salontafels van bergkristal, afm. 120 x 150 cm. slechts f 150,m. chroom- of koperen onderstel; 150 tafels direct leverbaar. Keus uit tientallen kleuren en modellen, vanaf f 98,—. Opnieuw polijsten van marmeren bladen. Geen plastic laag. Laat niet los. Ook zaterdags geopend van 9 tot 12 uur. Korte Haven 25, Schiedam Telefoon 26 75 63 bij geen gehoor: 26 2848

Groenoord Akkoorden | 1968 | | pagina 6