djfc NICOMA TonRoest „EDEL WEISS" Indoor- training Klaverjassen en Bridge Kindercreche Jeugdvoetbal j il Foto - Film Redaktionele mede- werkers gevraagd Bespreking met schoolhoofden D. Dijteshoorn Foto Studio C. W. v. Meu rs-Combrink Schoonheidsspecialiste Pedicure Rijies MUSIS SACRUM magneet drukwerk trekt tel.; 2686(6-266178 P. L. v. d. Staay Van Hees Schoenservice GARAGE LANDMAN Herenkapsalon „HAACK" Mogelijk heeft u na een plezierige va- kantie met weer of geen weer reeds met verlangen uitgezien naar het tijdstip van aanvang der indoortraining. Begrijpelijk wanneer u de spleren de nodige rust heeft gegeven. Het verheugd ons dan ook, u te kunnen mededelen dat de in doortraining voor de heren weer zal aan- vangen op vrljdag 23 augustus 1968 te 21.15 uur. Ter orientatie: de indoortraining wordt gehouden in de gymnastiekzaal aan de Peter van Anroylaan en staat onder lei- ding van de M.O. trainer de heer Van Krogten (de heer Krebbers heeft tot zijn spijt de leiding uit handen moeten geven, daar hij Schiedam gaat verlaten). De contributie voor de indoortraining be- draagt f 4,50 per maand (m.u.v. de maan- den juli en augustus, in welke maanden er geen contributie behoeft te worden betaald daar de zaal wegens vakantie gesloten is). De indoortraining vindt steeda plaats op vrijdagavond en wei van 21.15 tot 22.30 uur met gelegenheid tot douchen na afloop. Van hen, die aan de indoortraining deel- nemen, zullen de contributies voor de wijkvereniging en voor de indoortraining worden geind op de trainingsavonden. De Sportcommiseie heeft thans ook een avond voor dames in voorbereiding en de zaal is reeds hiervoor besproken op de donderdagavonden van 21.30 tot 22.30. Zij die hieraan willen deelnemen moeten zich opgeven bij de heer B. de Jong of de heer Immerzeel. Hebt U uw vakantie achter de rug? Ver- gaat het U zoals ons? Wij hebben er weer zin in in klaverjassen en brid- gen. Maar dan serieus strijd met faire wapens competitie I Op maandag, 2 September a.s., zullen wij in de reeds bekend geworden bouw- keet van de fa. Elementum aan het Bachplein, U voorieggen, wat de plan- nen zijn. Wij houden dan onze leden- vergadering, uiteraard zo kort mogelijk, waarna wij nog een kaartje kunnen leg- gen. Wij verwachten alle leden, waarbij ook van harte welkom zijn diegenen, die belangstelling willen tonen en wellicht ook lid wensen te worden. Gaarne zouden wij precies om 8 uur 's avonds beginnen. Tot ziens c.q. welkom!! Het bestuur. (Nagekomen bericht) Het is bijna September en we willen weer gaan starten met de kindercreche. Het ligt in de bedoeling deze te houden op woensdagochtend en voorlopig in de keet van de fa. Lagendijk (Obrechtstraat, hoek Joh. Wagenaarstraat). Graag willen we van U, moeders eens reacties horen op onze plannen. Uw sug- gesties zijn van harte welkom! Inl.: Mevr. A. Kleevens, W. Landreplein 36, tel. 15 99 59; Mevr. J. de Graaf, Diepenbrockstraat 90, tel. 26 03 99. Er zal spoedig een begin gemaakt wor den met een voetbalcompetitie voor de jeugd. Wij hopen een minimum van 4 en ver- moedelijk 6 elftallen te kunnen laten spelen op het terrein aan de Valerius- straat en Laan van Bol'Es. De voor- lopige aanvangstijden zullen zijn pirn. 18.30. De definitieve datum konden wij voor het verschijnen van dit blad nog niet mededelen. De afdeling foto-fiim maakt aan haar leden bekend dat met ingang van 10 sept, op de dinsdagavonden de aktivi- teiten weer zullen beginnen. De leden die hierover informaties willen hebben adviseren wij eens op een dinsdag- avond naar de keet van L. G. Lagendijk te komen aan de Obrechtstraat hoek J. Wagenaarstraat. Breng gerust uw vakantie opname's mee. Indien het formaat echter buiten de nor- male dia-maat valt en u bijv. 6x6 op- name heeft, breng dan uw eigen projec tor mee. Voor de andere projectors wordt gezorgd. De redaktie van dit biad zou gaarne in kontakt komen met diegenen die bereid zijn af en toe een redaktionele bijdrage aan Groenoord Akkoorden te leveren. We denken vooral aan hen die uit hoof- de van hun beroep of hobby veel con tact hebben met het algemeen gebeuren in de wijk (onderwijskrachten, mensen van kerkelijke- of culturele instellingen, clubs e.d.). Liefst hebben wij natuurlijk onderwerpen die betrekking hebben op Groenoord, doch ook algemene artikelen willen wij graag voor plaatsing in aanmerking laten komen. Ook voor tips op allerlei gebied houden wij ons van harte aanbevolen. U kunt bellen de heer van Wijk, tel. 157521 of de heer Roza, tel. 158247. Op maandag 19 augustus werd in De Rank op uitnodiging van het bestuur der Wijkvereniging een informatief gesprek gevoerd tussen het bestuur en de hoof- den van verschillende lagere- en kleuter- scholen in Groenoord en Kethel. Doel van deze bespreking was: de verlangens en wensen van alle groeperingen te coordineren om zodoende voor de crea- tieve en sociale begeleiding van de schooljeugd na schooltijd een zo ideaal mogelijke situatie te scheppen. Na een wat aarzelend begin men moest nog wat aan elkaar wennen kwam de discussie goed op gang en verschillende punten passeerden de revue. Besloten werd dat de hoofden van de lagere scholen hun medewerking zulien geven aan het voetbaltournooi, dat be gin September onder auspicien van de wijkvereniging zal worden gehouden op het veld aan de laan van Bol'Es. De deelnemers aan dit toumooi zullen per- soonlijk nog op de hoogte worden ge- bracht door de Sportcommissie van de wijkvereniging! Tevens werd afgesproken dat alle aan- wezigen nog eens hun gedachten zullen laten gaan over de gegeven onderwer pen om dan op 23 September a.s. in een nieuwe bijeenkomst dieper en uit- voeriger op de materie in te gaan. Burg. Knappertlaan 211, Schiedam Tel. 26 55 74 en 26 34 93 Voor een goede en droge sigaar lepenlaan 53, Tuindorp bij de Rank Ruime sortering rookartikelen ook per automaten Ook manicuren, epileren, peeling. Behandeling uitsluitend volgens afspraak (event, 's avonds). Mevr. D. Vlak, Willem Landreplein 50 Groenoord, Telefoon 15 64 30. Lid Anbos Aleidastraat 24b-Schiedam THEORIELOKAAL Joh. Siraussplein 318 Tel. 2610 60 LANGE HAVEN 115. TELEF. 268145 vergaderingen, viering jubilea in be- drijven, verenigingen en particulier, modeshows enz. THEESCHENKERIJ „DE KETHEL" Tel. 26 23 54, Beatrixpark, geopend van 15 april tot 15 September J Dupuis Stoomwasserij - Chemische wasserij Schiedam Filialen: Da Costastraat 23, tel 23 3840 Westmolenstraat tel. 268519 Overschie ^Oranjeplein 8,rJel 24 71 64 Brood- en Banketbakkerij uw „warme" bakker Bezorging door de gehele stad. Schiedamseweg 170 Telefoon 26 53 51 Voor goede schoenreparatie Aleidastraat 50 - Schiedam Telefoon 15 70 61 U BELT WIJ KOMEN. Daf en Peugeot dealer voor Schiedam Noordmolensfraat 17 Telefoon 266233 - 265607 Brillen Hoorbrillen Hoortoesfellen Specialisf Mr. Opticien St. Liduinastraat 1, Schiedam, Telefoon 26 76 49 Vierambachtstraat 73, Rotterdam, Telefoon 23 31 55 Voor een Modern Model en Moderne behandelingen. Maak daarom met ons een afspraak het voorkomt lang wachten. P.J. Troelstralaan 59 - Schiedam Telefoon 26 30 56

Groenoord Akkoorden | 1968 | | pagina 5