akkoorden J eugd-voetbaltournooi groot succes! m E.H.B.O. Cen besfraring van tientallen guldens! SCHIEDAMSE JALOEZIEENFABRIEK Medewerking Nooteboom's Aufomobielbedrijf Nooteboom Autobanden n.v. Sociaal contact Nog grootser Boerenleenbank Schiedam/Kethel KON. NED. VER. AFD. KETHEL Keihels groente- en fruithuis Van SeIm's slagerijen Het is de juiste tijd voor een aluminium jaloezie. le Jaargang no. 10 19 September 1968 y/uL Orgaan van de wijkvereniging Groenoord e.o., verspreiding huis aan huis Secretariaat: Bart Verhallenplein 26, telefoon 15 71 03 Hoofdredakteur: F. D. van Wijk, Willem Andriesenlaan 31, telefoon 15 75 21 Redakteur: B. D. Roza, J. Oreliosingel 91, telefoon 15 82 47 Uitgave: Drukkerij-Uitgeverij _De Magneet", telefoon 26 86 66-26 66 70 Advertentie-redaktieJ. J. Levens jr., Johann Straussplein 332, tel. 26 86 66, na 18.00 uur 15 69 67 Verschijnt iedere veertien dagen Kleine akkoordjes. f 2,50 voor de eerste vijf regels, f 0,60 voor iedere regel meer. Het maximum aantal regels is bepaald op 15 Akkoordjes kunnen schriftelijk en telefonisch worden opgegeven bij de redaktie, de heer F. D. van Wijk. Nadat bijna alle Schiedamse dagbiaden uitvoerig aandacht aan het jeugd voetbal- toernooi hebben geschonken en dit toernooi inmiddels alweer 10 dagen geleden werd afgesloten, lijkt ons het vermelden van alle ultslagen niet meer zo urgent. De winnaar, de Burg. Verveenschoo! is uitbundig gehuldigd en zal volgend jaar de wisselbeker moeten verdedigen. Van veel meer belang lijkt het ons nog eens te wijzen op de reusachtige medewerking die we van alle kanten kregen en die het toernooi tot zo'n groot succes maakte. finale-avond met fleurige vlaggen ver- sierde. Verder de Schiedamse scheids rechtersvereniging, de EHBO en de za- ken die de prijzen beschikbaar stelden (fa. Brugman, Sporthuis Ritman, fa. Belfi). Bakkerij Vlug zorgde voor koeken voor de spelertjes. Coca-cola tenslotte stelde voor de dorstige spelertjes frisdrank be schikbaar en gaf ons via haar geluids wagen de kans op de finale-avond alle Groenoorders naar het veld te lokken. En dat dit baatte, bewees wel de massale opkomst (ca. 600 mensen) waar menige voetbalclub jaloers op zou zijn. Ook Daar is allereerst de aktieve sportcom- missie, bestaande uit de heren de Jong, Immerzeel, Doesburg en Brugman, die avonden in touw zijn geweest met de voorbereiding en organisatie van de wedstrijden. Dan de spontane medewer king van diverse voetbalclubs, die doel- netten, ballen, shirts en kalkwagens be schikbaar stelden, de Gemeente, die met allerlei dingen behulpzaam was (drang- hekken, doelpalen), en die het terrein de Het winnende elftal: de Burg. VerveenschooI Cliche „De Schiedammer Schiedamseweg 33 Kethel Tel. 26 83 28 Aral Benzinestation geopend van 7 uur TOT 21.30 uur Zaferdags van 8 uur - 15 uur Bij het tanken heeft U recht op een: grammofoonplaat tegen betaling van 95 cent Momenteel keuze ult 2 kindersprookjes in hoorspelvorm (Hans en Grietje, en Roodkapje) en 2 platen met kinderliedjes Kerklaan 17 - Kefhel - Tel. 26 00 69 Alle merken autobanden Nieuw, Cover en Gebruikt Speciale Prijzen Zaferdags fof 13.00 uur geopend. wedhoudster mej. de Graaf en sport- ambtenaar Bronneman waren aanwezig. Een woord van speciale dank nog voor dhr. Monster van de Plantsoenendienst die alle avonden van het toernooi bergen werk verzette bij het gereed maken van de velden en het opruimen van netten, doelpalen etc. Dat dit toernooi ook uit sociaal oogpunt van zeer groot belang was, zal ieder die er een of meer avonden aanwezig was, beamen. Men ontmoette en maakte er kennissen en duidelijk was te zien dat de Groenoorders het fijn vonden dat er nu eens iets te doen was in de wijk. Al diegenen die normaal langs elkaar heen leven, werden door het gezamenlijk kij- ken naar hun kinderen aangezet tot nader contacten en er ontsponnen zich gezel- lige gesprekken. Voor veel mensen was dit misschien even belangrijk als het sportief gebeuren op het veld. Dat de Wijkvereniging Groenoord die dit toernooi organiseerde er een grote goodwill mee gekweekt heeft, bewees wel het aantal mensen dat zich tijdens en na het toernooi als lid aanmeldde. De sportcommissie is nu al met plannen bezig om het toernooi volgend jaar nog grootser te maken. Nu was de tijd van voorbereiding wat te kort. Men wil dan het toernooi eerder in het jaar houden, bijv. half augustus, omdat dan langer bij daglicht gespeeld kan worden. Nu kon men het einde van de wedstrijden nog maar net voor donker halen. Resumerend kunnen we stellen dat zo- wel de jeugd als de volwassenen op een reusachtig leuke week kunnen terug- zien. Dat de weergoden ons daarbij fan- tastisch hielpen mag ons extra dankbaar stemmen! Spaarbank Gezinsrekeningen Alle bankzaken Zwaluwlaan 101, telef. 26 53 25 Nieuwlandplein 56, fel. 15 8183 AANVANG NIEUWE CURSUS MAANDAG 7 OKTOBER Voor gevorderden DONDERDAG 10 OKTOBER A.S. in de voormalige Raadzaal Schiedamseweg (Politiepost) Aanmelding Secretariaat: Mevr. M. J. Nefkens, Fr. Haverschmidtlaan 52, tel. 268612 267513 De heer Jongsten Vrz., Schiedamseweg 59, Kethel Worrit lid van de trij levereniging Contributie f I.50 jr. maand Voor kwaliteif B. Leeflang Vlaardingseweg 4 - Kethel Voor een lekkere maaltijd met vlees Noordeinde 3 (Dorp) tel. 268140 lepenlaan 74 (Tuindorp) tel. 26 7039 Kethel .Op BROOD van VLUG komt men TERUG." Vlug's Bakkerijen Broersvesf 45 - Telefoon 26 06 25 Bezorging door de gehele stad. Jan Steenstraat 3 Schiedam Teletoon 26 7215, na 18.00 uur 16 73 28

Groenoord Akkoorden | 1968 | | pagina 1