NICOMA TonRoest „EDEL WEISS" Klaverjassen - Bridge Agenda. Foto - Film Senioren voetbal toernooi? Dames indoor- training gestart D. Dijkshoorn Foto Studio Schoonheidsspecialiste Pedicure GARAGE LANDMAN C. W. v. Meurs-Combrink Rijles MUSIS SACRUM magneet drukwerk trekt tel.: 26 86 66-266178 Van Hees Schoenservice Herenkapsalon „HAA(K" P. L. v. d. Staay Kunt U zich nog herinneren dat wij kort- geleden de Bridge- en klaverjasrubriek openden met: ,,Hebt U er ook zo'n zin in weer klaverjassen en bridgen"? Het antwoord op die vraag hebben wij ervaren op onze eerste speelavond in September! Na de zo kort mogelijk gehouden leden- vergadering werd er met groot enthou- siasme gekaart. Vooral onze klaverjas- sers moesten we met een zacht lijntje naar het gat van de deur brengen, an- ders zouden ze er om 1 uur 's nachts nog gezeten hebben. Ja heus, dat is de sfeer die iedereen, die nog niet over de drempel is ge- komen, eens zou moeten komen proe- ven. Het enthousiasme is voelbaar, te- meer daar men nu de wetenschap heeft dat er een competitie gaat draaien. Hoe- wel U uiteraard altijd welkom bent, zou het wel aanbeveling verdienen als U vanaf het begin aan de lange strijd, die het gehele seizoen zal duren, meedoet. U weet toch waar U moet zijn? Elke maandagavond beginnen we 's avonds om 8 uur in de bouwkeet van de fa. Elementum aan het Bachplein. De kosten kunnen o.i. geen bezwaar zijn. Naast het lidmaatschap van de Wijkvereniging (f 1,50 per maand voor het gehele gezin) is de contributie eveneens maandelijks r 1,50, doch dan wel per persoon. A.O.W.-trekkenden kunnen volstaan met betaling van f 1per maand. Het is de bedoeling dat er dit jaar voor St. Nico- laas en voor Kerstmis een bridge-drive en klaverjasconcours worden gehouden, waaraan in eerste aanleg onze leden deel kunnen nemen. Er zal, naar ge- streefd worden aantrekkelijke prijzen ter verdeling onder de winnaars aan te schaffen. Er zal een kleine bijdrage ter dekking van de kosten worden gevraagd, die voor de leden lager zal zijn dan voor diegenen die alleen op die avonden present zullen zijn. Het bestuur roept iedereen op die van gezelligheid en kaarten houdt, zo spoedig mogelijk con tact met ons op te nemen. Zoudt U eerst iets meer willen weten, belt U dan gerust of de voorzitter, dhr. Seip ,tel. 262784 of dhr. Vledder, tel. 152624, als het om bridge gaat, of dhr. Holler, tel. 151683 als U meer wilt weten over klaverjassen. Velen zijn U voorgegaan; blijft U niet achteraan staan. Het bestuur van de Klaverjas- en Bridge- vereniging ,,Groenoord" e.o. Toneel ledere maandagavond 20 uur in keet Lagendijk, Obrechtstraat. Kaarten ledere maandagavond 20 uur in keet Elementum, Bachplein. Foto-Film ledere dinsdagavond 20 uur in keet Lagendijk, Obrechtstraat. Schaken ledere dinsdagavond 20 uur in keet Lagendijk, Obrechtstraat. Kindercreche ledere woensdagochtend van 8.45 - 12.15 uur in keet Lagendijk, Obrecht straat. Indoortrairiing Dames ledere donderdagavond van 21.30- 22.30 uur in gymn.-zaal P. v. Anrooy- laan. Indoortraining Heren ledere vrijdagavond van 21.15-22.30 uur in gymn.-zaal, P. v. Anrooylaan. Hobby-club Avond wordt spoedig vastgesteld. Tijdens de gehouden bijeenkomst op 10 September j.l. van de afdeling Foto- Burg. Knappertlaan 211, Schiedam Tel. 26 55 74 en 26 34 93 Ook manlcuren, epileren, peeling. Behandellng ultsluitend volgens afspraak (event, 's avonds). Mevr. D. Vlak, Wlllem Landrepleln 50 Groenoord, Telefoon 15 64 30. Lid Anbos Daf en Peugeot dealer voor Schiedam Noordmolenstraat 17 Telefoon 266233 26 5607 Film werd door enige leden het verlan- gen geuit om 's zondagsmorgens naar buiten te trekken, teneinde gezamenlijk enige foto's en dia's te maken. Belangstellenden dienen zich in verbin- ding te stellen met de heer J. A. Bandel, Willem Pijperstraat 51. Telefonisch te bereiken onder nummer 232302 van maandag t/m vrijdag. Na het zo succesvolle jeugd-voetbal- toernooi zijn er stemmen opgegaan om ook voor de .senioren" in de wijk eens een voetbaltoernooi te oganiseren. Ver- schillende enthousiastelingen hebben zich al aangemeld mee te willen doen en we vragen U dan ook te willen rea- geren als U ook iets voelt voor een ge- zellig partijtje voetbal. Al naar gelang het aantal aanmeldingen willen we dan bekijken of we een of meer elftallen kunnen formeren, die we dan of tegen elkaar, of tegen een gast-voetbalclub kunnen laten spelen. Reakties graag aan de sportcommissie dhr. B. de Jong, J. Oreliosingel 5, tel. 157623 of dhr. Immer- zeel, D. Schaferplein 88. Op donderdag 12 September is in de gymnastiekzaal aan de P. van Anrooy laan de eerste avond van de dames- indoortraining gehouden. De grote op- komst van 20 dames wijst er op dat ook deze aktiviteit van de Wijkvereniging een groot succes zal worden. Zorgt dus dat U er ook bij komt. U kunt U op de trainingsavond aan de zaal aanmelden bij de trainer dhr. J. R. Kloos. De les- tijd is van 21.30-22.30 uur en de contri butie bedraagt f4,50 per maand (uitgez. juli en aug.). Dit lesgeld zal tegelijk met de contributie van de Wijkvereniging (f 1,50) worden gei'nd. Voor een goede en droge sigaar lepenlaan 53, Tuindorp bij de Rank Rulme sortering rookartlkelen ook per automaton Aleidastraat 24b-Schiedam THEORIELOKAAL Joh. Strausspleln 318 Tel. 2610 60 LANGE HAVEN 115, TELEF. 26 8145 voor: vergaderingen, viering jubllea in be- drijven, verenlglngen en particulier, modeshows enz. THEESCHENKERIJ „DE KETHEL" Tel. 26 23 54, Beatrlxpark, geopend van 15 aprll tot 15 September J. Dupuis Stoomwasserij - Chemische wasserij Schiedam Filialen: Da Costastraat 23, tel 23 3840 Westmolenstraat 16-18, tel. 268519 Overschie: Oranjeplein 8, tel. 24 7164 Voor goede schoenreparatie Aleidastraat 50 - Schiedam Telefoon 15 70 61 U BELT WIJ KOMEN. Voor een Modern Model en Moderns behandelingen. Maak daarom met ons een afspraak het voorkomt long wachten. P.J. Troelstralaan 59 - Schiedam Telefoon 26 30 56 Brood- en Banketbakkerij uw .warme bakker Bezorglng door de gehele stad. Schledamseweg 170 Telefoon 26 53 51 Brillen Hoorbrillen Hoortoestellen Specialist Mr. Optician St. Liduinastraat 1, Schiedam, Telefoon 26 76 49 Vlerambachtstraat 73, Rotterdam, Telefoon 23 31 55 Afd. Foto-Film.

Groenoord Akkoorden | 1968 | | pagina 5