Houd uw snelheid intoom! .r cTtleine akkoordjes V I TVij doen mee!!! de favoriet CHEMISCH REINIGEN Graag heurig gehleed Binnen 24 uur gereed. SWAMMERDAMSINGEL 7-9 - TELEFOON 26 98 22 - SCHIEDAM Rotterdam: Burg. Meineszplein 25, Buitenhofstraat 10, telef. 23 0303 tJitsluitend lew ft litei 1 steer k Filiaal boven Oostzeedijk 40, telefoon 1249 85 Op onze vaste klantenkaart 10% korting. NIEUWS IN HET KORT DAMESKAPSALON ^AidlSOH D. DijUshoorn Wijkvereniging »Groenoord« rijteiel en bromfietshandel I 129.75 A.V.I Gevraagd Kapster en Leerling-Kapster bij Dameskapsalon Maison ,,Sary", Schiedamseweg 41a, tel. 26 72 51. Veertien karaats gouden damesringen met cultive parel, ondanks sterk geste- gen goudprijs nog steeds f 19,75 bij Juwelier Stoopman, Mgr. Nolenslaan 512, Tel. 2620 72 Dr. L. FOLDESY Belastingconsulent Voor al uw belastingzaken en boek- houdingen. Bart Verhallenplein 56, tel. 157471. Voor poppen reparatie 136994 bellen. Wij halen en brengen zonder prijsver- hoglng. Enige poppendokter in heel Zuid-Holland. Voor huwelijks-, verlovings-, visite- en geboortekaarten, priv6 briefpapier en enveloppen naar: Drukkerij-Uitgeverij ,,De Magneet", Rotterdamsedljk 279-281Schiedam, Telefoon 26 86 66, 26 66 70. NOGMAALS DE BAZAR IN SPALAND Als u vlug bent kunt u nog net aan- wezig zijn op de bazar die in het Be- jaardentehuis ,,Spaland" op 3 oktober van 7 tot 10 uur's avonds wordt gehou- den. We wezen daar in ons vorig num- mer al op. Verkocht worden o.a. baby- en kinderkleertjes, lappendekens, houten bloembakken, wanddecoraties en nog veel andere leuke dingen. CURSUS BLOEMSCHIKKEN Op ons artikeltje over een cursus bloem- schikken reageerden tot nu toe een 10- tal dames. Willen diegenen die belang- stelling hebben doch verzuimden zich op te geven, dit alsnog doen bij de secre- taris dhr. N. Heijes, opdat we stappen kunnen ondernemen om de cursus snel van start te laten gaan. Het tel.nr. van dhr. Heijes is 15 71 03. BAZAR ST. RADBOUD Op 4, 5 en 6 oktober zal ten behoeve van het instrumentenfonds van het R.K. Harmoniegezelschap St. Radboud in Ke- thel een grote bazar worden gehouden. Deze bazar staat in het licht van het 80-jarig bestaan volgend jaar. In het Verenigingsgebouw en belenden- de percelen aan de Kerkweg in Kethel (t/o de Kath. Kerk) zal een groot aantal attracties te zien zijn. We noemen een fancy-fair met talloze leuke prijzen, een schiettent, een auto-racebaan en pony- rijden. Tevens is er een antiekbeurs en een rommelmarkt, dus verzamelaars op- gelet! Wie moe is en dorstig, kan in een klein restaurantje wat op verhaal komen! De bazar is geopend vrijdagavond 4 ok tober vanaf 7 uur, zaterdag en zondag daaropvolgend vanaf 1 uur 's middags. We wonsen St. Radboud veel sukses, opdat volgend jaar het instrumentarium in optima forma zal zijn. WINKELS OP WIELEN We krijgen zo langzamerhand in Groen- oord een rijdende winkelstand, want naast A O, Fillekes, de visman en Verboom de groenteman heben we nu sinds kort ook een rijdende Leesbiblio- theek annex tijdschriftenhandel. Het is dhr. Eggink van Boekhandel Modern aan het Boerhaveplein die brood ziet in de verhuur en verkoop van lectuur. Op maandag, woensdag, vrijdag en zater dag doorkruist hij de wijk met een groot aantal boeken, die te huur zijn voor 30 en 40 cent per week. Er is een grote keus urt vele genres. Veel sukses heeft dhr. E. ook met stripverhalen voor de jeugd, die voor f 0,25 per week kunnen worden gehuurd. Tevens verkoopt dhr. E. alle gangbare tijdschriften. Daarbij biedt hij ook oude damesromans (Ydille, Mamrnie) en ,,De Lach" aan voor f 0,25. Als u deze na lezing weer inlevert, ont- vangt u f 0,10 terug. Nog even, en we hebben een complete winkelcaravaan, die gezamenlijk de wijk doorkruist! Wei een bewijs dat er een groot tekort is aan allerlei gespeciali- seerde zaken. VOETBALWEDSTRIJD Op uitnodiging van S.V.V. werd op zon dag 22 September op het hoofdveld als voorwedstrijd een duel uitgevochten tus- sen het elftal van de Mgr. Bekkersschool en de Burg. Verveenschool, de winnaar van het onlangs gehouden jeugdvoetbal- toernooi. Zeer tot verrassing won de Mgr. Bekkersschool deze wedstrijd met maar liefst 61Dat belooft wat voor het toernooi van volgend jaar! DANSCLUB „DE HARG" Op 21 September J.I. begon de dansclub ,,De Harg" haar tweede seizoen. Er zal Voor een modern kapsel volgens de laatste internationale mode, speciaal voor U door ons geinterpreteerd naar Schiedamseweg 41 a - Telefoon 26 72 51 I Erkende biologiques en kerasfase Salon Paris Membre du sections d'Art voortaan om de veertien dagen op zater dag een dansavond worden gehouden in de zaal van de St. Martniuskerk; aan- vang 20.00 uur. Opgeven van nieuwe leden aan de zaal. Inschrijfgeld f 2,50; toegangsprijs f 2, De eerste avond in het nieuwe seizoen werd opgeluisterd door de band The Flying Dutchmen en werd1 mede daar- door een denderend succes. Jongelui tussen de 16 en 80 kom eens langs en geef je op als lid. Het is be- slist de moeite waard. DIRECTEUR GEM. SOCIALE DIENST In de vakature van directeur van de Gemeentelijke Sociale Dienst zal nu naar alle waarschijnlijkheid spoedig wor den voorzien. B W stellen n.l. voor drs. G. A. A. Smits uit Nijmegen in die funktie te benoemen. SOCIAAL RAADSMAN Denkt u nog even aan het spreekuur van de sociale-raadsman dhr. P. J. Drenth op maandag 7 oktober van 78 uur in het oude Gemeentehuis (politie- post) in Kethel aan de Schiedamseweg? Brillen Hoorbrillen Hoorfoestellen Specialist Mr. Opticien St. Liduinastraat 1, Schiedam, Telefoon 26 76 49 Vierambachtstraat 73, Rotterdam, Telefoon 23 31 55 Aanmeldingsformulier Omdat wij van mening zijn dat een vereniging, bestaande uit bewoners van de wijk Groenoord voor hen van groot nut kan zijn, geef Ik mij hiermede met mljn gezin op als lid van de wijkvereniging „GROENOORD" e.o. waardoor ik mij verplicht tot de betaling van een kontributie van f 1,50 per maand. Deze kontributie wens ik vooruit te betalen m.i.v1968 en wel per maand aan de inkasseerder/per giro per kwartaal aan de inkasseerder/per giro per jaar aan de inkass'eerder/per giro U kunt gireren op nummer 26 75 85 ten name van Penningmeester Wijkvereniging Groenoord e.o. s.v.p. doorhalen wat niet van toepasslng is. Mijn gezin is samengesteld uit de hiernavolgende gezinsleden en zlj zijn ge- interesseerd in de werkgroepen welke er door mij zijn bijgeschreven. Voor deelname aan deze werkgroepen zijn wij bereld een extra kontributie te betalen. Gezinsleden geb. datum Man Vrouw Kind M/V Kind M/V Kind M/V Kind M/V Kind M/V Naam van het gezinshoofd: Adres: - geinteresseerd in werkgroep, clubs, enz. Handtekenlng: Ingevuide formulleren zenden aan de sekretaris, de heer N. Heijes, Bart Verhallenplein 26 Heeft U nog eigen Ideegn voor aktiviteiten van deze wijkvereniging en bent U bereid hieraan daadwerkelijk mede te werken, schrijf of bel dan even naar of met een van de bestuursleden. N.B. Na betaling van de kontributie wordt de lldmaatachapskaart toegezonden. m. damme zn. dealer: mobylette peugeof, batavus, kreldler, zundapp duglas rijwielen compl. met lamp, slot en jasbeschermer kinderfietsen vanaf 4 jaar f 74.50 2 servicebeurten, 1 jaar garantie verhuurservice mobylette bromfietsen f 2.50 perdag bij reparatie I 5.00 per dag in huur mgr. nolenslaan 696 telefoon 2613 77

Groenoord Akkoorden | 1968 | | pagina 8