B LnJ Vo(°L GRQEN 'n Garantie auto! WEST Groenoord-top-tien Actieve Jeugd Medewerking „de Volkswagen" Nooteboom's Automobielbedrijf e utaan Nog steeds geen urinoir in Groenoord! □F "...voor mijn hondje hoeFL het niet...! Hier kunt u me Ueus uit doen inruil en gar untie Automobielbedrijf Vrijdagavond 22 november vrij houden Toneelgroep „GROETON" speelt „STRUISVOGELEIEREN" in ,,De Rank", aanvang 8.15 uur. Toegangsprijs f 1,75. Voor kaartverkoop: zie artikel in dit blad I Smokings - Shawl - Kraag Standaards, muisgrijs, blauw (serge mailing) Ook grofe en buikmafan lepenlaan 51 Teleloon 26 50 83 Kelhel bij de Rank ledere 14 dagen zullen we een ,,GROEN- OORD TOP-TIEN" publiceren die is sa- mengesteld door de jongeren van Groen- oord. Onder diegenen die de winnende plaat inzonden, zal een platenbon wor- den verloot. Stuur de titel van je favorite plaat aan: Ton van Lange, Jacques Urlus- plein 22 v66r 20 november. Vanwege het grote sukses stellen wij de volgende keer 2 platenbonnen ter beschikking. Deze keer werd de platen bon gewonnen door Gerth van Santen. Gefeliciteerd I I 1 My little lady Tremeloes 2 Hey iude Beatles 3 Little Arrows Leapy Lee 4 Those were the days Mary Hopkin 5 Lea The Cats 6 Softly Softly The Equals 7 On the road again Canned Heat 8 With a little help of my friends Joe Cocker 9 Girl of in dependent means The Honeybus 10 The music box The Hep Stars PLATEN DIE DOOR ONS GETIPT WORDEN Love Child Diana Ross The Supremes Magic Carpet Ride Steppenwolf Little green apdes O. C. Smith GROENOORD ONTHOUDERTJE Een geweldig record voor HEY JUDE Deze week werd bekend gemaakt dat Hey Jude het verkoopcijfer van alle Beatle-platen heeft ver- broken. Er zijn 4 miljoen exem- plaren verkocht, verwacht wordt dat over een paar weken de 5 miljoen zal worden overschreden. En je weet het: Contactadres Societeit „DE FARM": T. van Lange, Jacques Urlusplein 22, telefoon 159381 Voor Kethel: H. v. d. Meeberg, Perenlaan 27. Deze letters zijn de afkorting van Be- zoek Zieken en Invaliden. Opgericht op 4 januari 1966 is het doel van deze ver- eniging zieken en invaliden en ook be- jaarden, die veelal alleen zijn, te helpen en te bezoeken. Bijvoorbeeld met bood- schappen doen, ramen zemen enz. of als er niets te doen is, gewoon maar een bezoekje brengen en wat praten. Ook wil men de zieken en bejaarden met de feestdagen iets geven, waar- door hun isolement wat wordt opgehe- ven. De adressen van de patienten krijgt B.Z.I, van de wijkverpleegsters en maat- schappelijk werksters. De leden van B.Z.I, zijn jongens en meisjes van 12 tot 20 jaar van alle ge- zindten. Ze hebben een zeer actief be- stuur, dat bestaat uit P. S. Kempers, Perenlaan 30 oprichter en voorzitter, F. Wellerdieck, Dr. Kuyperlaan 79 en H. J. Dijkerman, Koekoekslaan 10 secretaris- sen, L. v. d. Meeberg, Perenlaan 27 en J. de Wijze, C. v. d. Lindenlaan 40, pen- ningmeesters en H. v. d. Meeberg, Pe renlaan 27 als vice-voorzitter. Momenteel heeft men 25 leden. Ze be- talen de kosten die aan hun prachtige werk verbonden zijn uit een maandelijk- se contributie van f 1en uit de giften die men af en toe krijgt. Ook zijn er enkele donateurs. Heel graag zou men ook uit Groenoord nog enthousiaste leden of donateurs aantrekken, opdat men de activiteiten nog verder kan ont- plooien. Voor jongeren in onze wijk een mooie gelegenheid om zich voor hun eenzame medemensen verdienstelijk te maken. B.Z.I, werkt ook buiten de stad; men stuurt speldjes, postzegels e.d. naar zieken en invaliden in het gehele land. Dat men derhalve dringend behoefte heeft aan speldjes, postzegels, sleutel- hangers e.d. en vooral boeken voor de bibliotheek behoeft geen betoog. En dan kampt men ook nog met het probleem om alle attributen en het ar- chief op te slaan. Met een kelder of een deel daarvan zou men dolgelukkig zijn. Kijkt u dus eens of u B.Z.I, kunt helpen met materiaal en/of ruimte en denkt u eens over een lidmaatschap of donateurschap na. We besluiten deze opwekking met het vermelden van de contactadressen van B.Z.I, waar u alles kunt brengen of alle inlichtingen kunt krijgen. Wacht u niet, doe het nog vandaagl P. S. Kempers, Perenlaan 30, Mevr. v. Royen, Joh. Straussplein 67, telefoon 26 04 48. Autorijschool A. M. Os»6 Lest met VW's1300 Theorie gratis Kievitslaan 60 - Kelhel - Tel. 261328 HET GEDICHT VAN DE WEEK DE ZWARTE MENS Voor hen zijn er geen grenzen Voor hen is er helemaal geen land Voor hen, die domme zwarte mensen Kom geef hen toch een land. Het zijn geen dieren Zoals wij alleen denken Want wij zijn't die vervelende klieren En wij zijn 't die, die mensen krenken. Zij willen toch ook leven net als wij Maar het enige wat wij denken Alleen, ja alleen het blanke ras is goed Maar onthoudl zij zijn van het zelfde bloed. F. Middelbosch, Jan Steenstraat Vlaardingen. Schiedamseweg 33 Kethel Tel. 26 83 28 Aral Benzinestation geopend van 7 uur TOT 21.30 uur Zaterdags van 8 uur - 15 uur Plotseling was hij daar in de Oreliosingel; een prachtige spier- witte volwassen zwaan. Hooghar- tig zwom hij tussen het gewone eendenvolk, bekeek de singel- kanten en de omringende flats met een hautaine blik alsof alles ver beneden zijn stand was en pikte met een verveeld gebaar hier en daar een stukje brood op, zo met een blik van „het is dat het moet maar liever deed ik het niet". Het eendenvolk deed net alsof hij er niet was; vraatzuchtig schrok- ten ze het brood dat zo overvloe- dig in de singel wordt gegooid naar binnen en gunden de zwaan zijn kleine deel van de buit zolang er nog overvloed was. In het veen kijkt men niet op een turfje en begon de broodwaterval immers al niet's morgens van baicons en galerijen te vallen 7 De zwaan bleef nog de gehele dag in de singel, iangzaam baan- tjes trekkend van links naar rechts. Toen had hij het kennelijk wel bekeken, want hij verdween, om tot nu toe niet terug te keren. Of ons brood niet vers genoeg was, onze flats zijn instemming niet hadden of dat de eenden- schare te groot of te luidruchtig was, we zullen het nooit weten s.1111 11TI "|-n~i nn mi 1111 In veel Bruijnzeelkeukens is het vak achter het aanrechtdeurtje, recht onder de geyser, niet onderverdeeld in vakken. Bij velen wordt dit vak alleen benut voor het opbergen van de afwasbak. Hierdoor blijft veel ruimte ongebruikt. Derhalve kunt u op eenvoudige wijze boven deze afwasbak een ,,open schap" aanbrengen voor het leggen en uithan- gen van vochtige gebruiksvoorwerpen als vaatdoek, zeem, pannespons enz. A. Maak een schap van zes ronde stokjes, die dragen in boorgaten in twee latjes, die op hun beurt dragen op vier bolkop-schroeven in de zijwand van het aanrecht. B. Zorg ervoor, dat deze draagschroe- ven op een zodanige hoogte worden in- gedraaid, dat ze ,,pakken" in de schap- pen van de naastliggende afdelingen. Anders hebben ze geen houvast in de dunne wand. C. De ronde stokjes (beukenhout, bijv. 12 mm dik) kunt u in elke doe-het-zelf- winkel kopen. D. Boor de gaten in de draaglatjes niet helemaal door. Om alle gaten even diep te boren, kunt u een hulp-klosje over de boor schuiven. E. Zet de stokjes met hout-lijm in de gaten vast. Neem een plastic flacon houtlijm. Die is het beste houdbaar. U hoeft voor 'n eenvoudige konstruktie als deze geen lijmtangen te gebruiken. Leg het werkstuk goed ineengedrukt te drogen. F. Omdat de stokjes bestemd zijn om vochtige" voorwerpen te dragen, is het wenselijk, het qeheel blank te lakken (vernissen). G. U hebt slechts weinig blanke lak nodig. Sluit daarom het busje goed, houd het een poosje op z'n kop, zodat de lak goed langs de binnenkant van het deksel loopt. Daarna overeind weg- zetten. Niet op z'n kop wegzetten. Want als door lang staan een ,,vel" ontstaat, komt dit enderin te zitten, en kunt u het bij gebruik niet verwijderen. H. Denkt u om uw eigen veiligheid? Houtbewerkingsgereedschap is scherp I Verwondingen beletten VQltooiing van uw werkstuk I Bent u een echte .beginner?" Wilt u duidelijker uitleg of werk-teke- ning? Of weet u niet welk gereedschap u echt nodig hebt? Klop gerust aan bij: C. J. H. v. d. HEIJDEN, Tel. 35 10 87, C. v. Zanteplein 79. Opel Commandore 4-drs. type 1968 Opel Rekord Coupe type 1965 Opel Rekord 1700 type 1964 Opel Rekord 1700 type. 1962 Peugeot 404 type1964 Ford Taunus 20M TS 4-drs. wit 1966 Ford Taun. 20M TS4-drs. rood 1966 Ford Taunus 17M S 1967 Renault R8 de luxe1965 Mercedes 220S type1963 Scaldia 408 type1966 Peugeot 403 type1963 Daffodil 33 type1964 West-frankelandsestraat 121, Schiedam - Telefoon: 010-26 41 95 financiering zonder aanbefaling

Groenoord Akkoorden | 1968 | | pagina 3